- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
20
Dokładnie tego dnia 15 lat temu Joan Laporta objął stery FC Barcelony:
Laporta: "Dzisiaj minęło piętnaście lat, odkąd rozpocząłem przygodę w Barçy na poziomie światowym i medialnym. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli zrealizować to marzenie. Zróbić to jeszcze raz? Widząc, co się dzieje, tęsknię za tym ... Niech żyje Barça !!! "
0
@BarcaInfo Populista. Było za co go kochać, ale też było za co nienawidzić.
3
@masq Każdy prezydent ma wady i zalety. Jednak myślę, że jego era w Barcy również dobiegła końca i lepiej, żeby po Bartomeu był ktoś inny.
0
@BarcaInfo Też jestem za kimś kompletnie nowym. I na pewnie nie za Pique.
2
@masq Pique jest jeszcze za młody i niedoświadczony. Victor Font ciekawy kandydat i już ma spore poparcie.
0
@masq Pique i tak by nie mógł teraz startować
0
@BarcaInfo Font hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
1
@BarcaInfo Pique niestety wczoraj z Umtitim kręcił beke z niepowodzenia jego klubu. Tak się po prostu nie robi.
0
@Odesseiron Z czego się śmiejesz, wolałbyś drugi raz Bartka mieć znowu np.?
0
@negreanu Śmieję się z Fonta i jego jak to kolega wyżej ujął "sporego poparcia" A to poparcie na chwilę obecną jest w granicach błędu statystycznego. Gość nawet odpowiedniej liczby podpisów by nie zebrał, żeby móc wystartować w wyborach.
0
@Odesseiron Wybory są za trzy lata, chyba że zarząd coś od***** (co by mnie nie zdziwiło, choć sami wiedzą, że nie mogą teraz ryzykować, bo inaczej out), więc jeszcze czas ma na zdobycie poparcia.