- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
0
Mam pytanko, w związku ze zbliżającymi się MŚ chciałbym trochę poobstawiać:D
właśnie zacząłem się rejestrować na stronie STS i tam trzeba wysłać zdjęcie dowodu osobistego. Pamiętam że kilka lat temu na bet365 miałem konto ale po jakimś czasie wyskoczył komunikat, w którym było napisane że bez kopii dowodu osobistego nie można wypłacić pieniędzy.
Wówczas mój brat (ja nie byłem pełnoletni, więc wszystko było na niego zarejestrowane) nie zgodził się na podanie zdjęcia dowodu sugerując że w internecie takowe zdjęcie może paść w niepowołane ręce. i ten ktoś mając dowód może wziąć kredyt na właściciela.
tak więc chce się upewnić czy jest jakiś inny sposób rejestracji, czy też wszystko jest bezpieczne????
1
@camp_torres10 Nie ma innego sposobu. To jest strona, której spokojnie można zaufać. Generalnie wrzucanie zdjęcia dowodu do internetu na randomowe strony nie jest mądre, lekko mówiąc :D Ale to jest za duża firma, żeby scamować
0
@Bykunn mam jakąś taką wewnętrzną fobie ujawniania przez internet danych, ale w sumie masz racje za duża firma, żeby scamować:D
0
@camp_torres10 To generalnie dobry odruch :D Ale nawet na tej stronie są dziesiątki graczy z STSu czy Fortuny także mimo że się do nich nie zaliczam wierzę, że wiedzą co robią :D
0
@camp_torres10 ja na tym kroku zrezygnowalem, i zalozylem konto w unibecie.Moze i jest to duza firma, lecz nie takie firmy jyz hakowano :D
0
@Szczepano Ale na Unibet.com ?? Bo polska strona unietu jest nie legalna. Są jakieś Polskie zaufane bukmacherskie strony gdzie nie trzeba wysyłać tego dowodu?
0
@camp_torres10 wpisujesz w google unibet i masz :P nie trzeba dowodu, wyplaty w ciagu 12h, duzo bonusow i fajne kursy.