- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
0
Wyjątkowo mi nie pasuje Nawrocki jako trener polskich siatkarek i obawiam się, że nie wykorzysta odpowiednio potencjału tych dziewczyn.
4
@blaugrana1980 Znam osobiście, bardzo dobry kumpel moich rodziców ;) Jakbyś wiedział jak ciężko się pracuje z tymi rozkapryszonymi dziewuchami to byś zmienił zdanie :D Mówił, że z facetami o niebo przyjemniej
7
@Bykunn Ale jakie widoki codziennie w pracy ;p
1
@Bykunn Między innymi dlatego mi nie pasuje bo nie ma charyzmy, ŚP Andrzej Niemczyk dawał radę.
0
@Bykunn Kobiety są mega trudne w trenowaniu. Mają takie fochy że szok. Zazdrosne są, zawistne do tego problemy typowo kobiece. Niemczyk to był kozak, ale On się nachlał a Kłos prowadził treningi.
2
@sebasek99 Aż mi się przypomniał mój wuefista z gimnazjum (¬_¬)
0
@Janiama Wcześniej jak grały jeszcze dziewczyny, które osiągnęły sukces w klubach na Zachodzie dochodziło do tego jeszcze ogromne zadufanie i arogancja. Teraz widzę, że skład raczej z ligi polskiej więc może ten problem już nie istnieje
1
@sidzej Chcesz o tym porozmawiać? ;D
1
@Striker Zdecydowanie nie, choć muszę przyznać, że Twój awatar zachęca do zwierzeń :P
1
@Bykunn A spróbuj krzyknąć na nie, jedna się popłacze, druga zejdzie z treningu a trzecia cię opier...i. Nie jest łatwa praca z kobietami.
0
@sidzej Ajajaj a była taka piękna okazja do zacytowania Lipskiego z Kilera :D
1
@sebasek99 Następczyni Kasi Skowrońskiej jeśli chodzi o urodę moim zdaniem niestety brak:)
0
@blaugrana1980 Niestety tak