- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1612 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1612 Culés
0
*Szczęsny-Piszczek-Glik-Bednarek-Pazdan-Rybus-Linetty-Krychowiak-Kuba-Grosicki-Lewandowski
Tak to widzę za 45 dni w meczu z Senegalem
Zapytacie o Krychowiaka, oczywiście nie gra, bez formy, ale wierzę, że orzełek na piersi da mu pozytywnego kopa i będzie grał jak po sezonie w Sevilli. Nawalka zagra tą formacja 5-2-3(3-4-3)
**Drugi wariant jest taki
Szczesny-Piszczek-Glik-Pazdan-Rybus-Krychowiak(Mączynski)- Linetty(Zieliński)-Kuba-Grosik-Milik,Lewandowski w 4-4-2
W obu jedenastkach niema Piotra Zielińskiego gdyż byłby brak równowagi między ofensywa a defensywa
I Tu ten trzecie wariant
***(Bramka,Obrona tak jak wyzej)Krychowiak-Linetty-Zielinski(CAM)Kuba i Grosik po bokach i Robert na szpicy
##Te trzy warianty są w obwodzie i tez mogą zależeć od formy piłkarzy
A wy jak myślicie jakie mogą być ustawienia Polaków?
7
@Denver Ja bym chciał tak:
Szczęsny, Rybus, Glik, Pazdan, Piszczu, Grosik, Zieliński, Kurzawa/Kuba, Milik, Lewy
0
@Pusshi Dokładnie, choć Adaś uparł się na 3-5-2 czy tam 3-4-3 i zapewne zagra tym
0
@Denver Spokojnie,widac bylo że nasz atak slabo wyglądał.Wyjdzie pewnie 442 lub 4231.
0
@kenneth99 Jeżeli Kuba będzie w formie to zagramy 4 4 2 jeżeli nie to nie mając odpowiedniej osoby na prawą pomoc będziemy grać na trzech obrońców. To dlatego Nawalka próbuje ten system.
3
@Pusshi A ja bym nie chciał grać w 10
0
@Denver W naszym wykonaniu to będzie bardziej 532 niż 352.
0
@TuraVer Hahaha pominąłem Krychowiaka, sory xD