- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
11
Twaro i Smoku chyba widzieli co się dzieje w Canal+ i dlatego odeszli. Oglądałem mecz Wisła-Lech. Komentował Węgrzyn i było słychać, że ten "wielki" komentator jest stronniczy. Coś mi mówiło, że to były Wiślak. Sprawdzam CV no i jest Wisełka. Do tego studio Ligi+Extra, które po odejściu tej dwójki powinno być zamknięte na 4 spusty, wywalone z ramówki, bo stoi o poziom albo dwa niżej. Inni komentatorzy się meczą w dziupli próbując oddać co się dzieje na boisku i ciągle popełniają jakieś błędy, mamroczą. Z innej strony... Polsat, który zawsze kojarzył mi się z kiczem. Od kilku lat najbardziej rozpoznawalny ekspert Tomasz "Truskawa" Hajto przychodzi w niedzielny ranek do studia Cafe Futbol przepity i wychodzi po 10 minutach... Taki jest poziom ekpertów w Polsce...
0
@krzychu1526 Jakimś dziwnym przypadkiem mamy tylko całkiem niezłych ekspertów od angielskiego futbolu ;) Reszta to muł i wodorosty
8
@Bykunn Angielska i włoska. Rudzki czasem zachowuje się jak gimnazjalista podobnie jak Święcicki, ale mimo wszystko trzymają poziom i klasę. Reszta do zaorania. Podoba mi się w Eleven to, że mają młodych dziennikarzy, a nie biorą pseudoekspertów co kiedyś grali w nóżkę i teraz wygłaszają te swoje opinie.
3
@krzychu1526 Serio nie wiedziałeś wcześniej ,że Węgrzyn to były zawodnik Wisły? i do tego zasłużony
0
@krzychu1526 Węgrzyna to jeszcze da się słuchać. Takiemu Mielcarskiemu jak komentuje mecze Legii to się głos łamie jak Legia strzela gola. Wczoraj jak Vesovic był faulowany to wg pana eksperta jego winą było, że sędzia nie zagwizdał bo się nie przewrócił i kontynuował akcję. Przy faulu na Niezgodzie (dostał drugą żółtą za symulkę), jak już powtórki pokazały, że był kontakt to okazało się, że to jego wina bo przebiegł jeszcze jeden krok (chociaż Pan Grzegorz naliczył ich kilka).