La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1280 Culés

2

Mam wrażenie, że do uznania sezonu 2017/18 jako udany, brakuje Barcelonie już tylko odpadnięcia Realu z Ligi Mistrzów.

konto usunięte

7

@panczo Nawet wygranie przez Real ligi mistrzów nie zmieni tego że rozegraliśmy bardzo dobry sezon.
Liga mistrzów jest najbardziej prestiżowa i dlatego najwięcej się o niej mówi i zapomina się o innych trofeach , np w sezonie 15/16 mówiło się tylko o Realu mimo iż my zdobyliśmy drugi dublet krajowy z rzędu i mieliśmy fajny sezon i w tym będzie tak samo jeśli Biali wygrają a nasz Dublet który będzie wielkim osiągnięciem nie będzie nikogo obchodzić .

0

@Matiz123 właśnie to mam na myśli :) tym bardziej boli takie "frajerskie" odpadanie z Ligi Mistrzów jak nam w tym roku Barca zaprezentowała.

konto usunięte

1

@panczo Każdego to boli bo jednak spartolić 4-1 z pierwszego meczu to frajerstwo jakich mało no ale tego już nie zmienimy i cieszmy się dubletem i od nowego sezonu walczmy o wszystko bo już w sierpniu szansa na 1 trofeum w superpucharze z Sevillą . Mam nadzieję że do tego czasu kadra będzie skompletowana a nie jak w tym że dopiero w ostatnich dniach były transfery.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?