- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
1
Salah trenuje. [Joyce]
Czyli pewnie jutro zagra.
16
@GenerałXavi Zapowiada się widowisko. Szkoda, że leci w tym samym momencie, co Barcelona. Zwłaszcza, że potem nadchodzi środa z meczami niezbyt w sumie interesującymi.
0
@hen0x Chyba, że Sevilla zaskoczy choć to bardzo mało prawdopodobne ;)
20
@GenerałXavi No i doigrałeś się, zgłaszam ten komentarz.
:D
0
@fcbarcafan19 W sumie to po nich się można wszystkiego spodziewać.
20
@GenerałXavi Nie jesteś prawdziwym kibicem i w ogóle.
2
@GenerałXavi Ja tam puszczam jednocześnie Barce na canale+ i ManC na laptopie z wyciszonym komentarzem.
1
@hen0x A ja uważam, że Juve może napędzić strachu Realowi. Czytałem gdzieś, że Alegri będzie chciał zagrać ultra ofensywnie z Gonzalo, Mandżukiciem, Costą i Cuadrado. Tyle, że jedna kontra Realu i po meczu. Szkoda tego pierwszego meczu bo w sumie Juve nie grało źle brakowało tylko jakości i precyzji w decydujących momentach. Pierwsza połowa i druga tak do 60min grali super. Obraz gry Juve zamazuje przewrotka CR7 i czerwona Dybali. Remis byłby sprawiedliwszy ale liczę, że Juve napsuje krwi Realowi.
0
@Jordi10 Sorry, ale ja im nie daję żadnych szans. Nawet pomimo tego, że Real jest bez Ramosa i Nacho. Może coś postraszą, ale przez chwilę. Real coś strzeli, bo zawsze strzelają w LM, i będzie po zawodach. Gdyby rewanż był w Turynie, albo gdyby Juventus miał jakiś punkt zaczepienia w postaci bramki, to można by w nich wierzyć.
0
@hen0x To, że awans Realu jest pewny nie podlega dyskusji ale myślę, że Juve będzie chciało zaprezentować się z dobrej strony.