- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1366 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1366 Culés
53
Wczoraj podnieta z bialych a dzisiaj sporo płaczu po wygranej 4-1, no ludzie proszę Was
2
@FcBforever221 Jednak jest różnica pomiędzy wbiciem Juventusowi trzech bramek w Turynie, a ograniem u siebie Romy 4:1 po dwóch samobójach.
2
@FcBforever221 Uroki La Rambli. Ja już wczoraj przeczuwałem, że tak będzie. Wczoraj "ochy i achy" a dzisiaj "przeciętność, słabizna, nędza".
0
@FcBforever221 Bo być może Real wczoraj zostawił lepsze wrażenie niż dziś Barca stąd takie komentarze? Za bardzo Barcelona dziś pozwoliła grać w piłkę Romie. Roma gdyby była bardziej doświadczona i bardziej wyrachowana mogłaby spokojnie strzelić dziś trzy bramki. A czy to nie za dużo jak na klub, który gra z nami?
1
@hen0x Ale nie ma co płakać nad 4-1, a są tacy co płaczą.
3
@hen0x W tym sezonie też wbiliśmy Juve 3 gole, więc w czym problem? I to wtedy, kiedy nie brakowało w ich składzie kilku kluczowych zawodników.
0
@LuisSalvano Aż muszę ci Luis przyznać rację i też czułem, że tak będzie..
1
@LuisSalvano on z pewnością zaraz napisze, że jest różnica jak wygrywasz 3:0 z Juventusem, a gdy wygrywasz 3:0 z Juventusem i druga bramka strzelona z przewrotki.
0
@LuisSalvano Oczywiście, że brakowało. Nie przeinaczaj faktów. Nie mogli wtedy zagrać: Chiellini, Khedira, Cuadrado, Mandzukic czy Lichtsteiner. Plus na początku sezonu mieli spory dołek. Byli ewidentnie rozbici po odejściu Bonucciego.
1
@Bartek22 Nad samym rezultatem nikt raczej nie płacze. Frustrować mogą inne aspekty tego meczu. No ale nie było to pierwsze (i pewnie nie ostatnie) tego typu spotkanie w tym sezonie.
0
@hen0x Benatia, Pjanic, Matuidi, za tych płkarzy grali wczoraj Chiellini, Asamoah i Khedira ... to wszystko piułkarze porównywalnej klasy co Ci grający wczoraj (oczywiście mówię o pierwszym składzie). Barcelona za to z początku sezonu była niesamowicie rozpędzona po przegranej w superpucharze Hiszpanii, z nowym trenerem i świeżej stracie Neymara
0
@hen0x A co samobój to jakaś ujma ? Nasi naciskali to rywale popelniali bledy
0
@LuisSalvano Przexiez wlasnie gdy wygralismy 3-0 Juve bylo bardzo oslabione - polecam wrocic do tego meczu ile brakow mialo Juve w skladzie