- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
0
Pytałem sie już o to kiedyś. Czy jak Liverpool wygra LM to Coutinio bedzie zdobywcą czy dopiero jak my wygramy, chociaż nie jest nawet zgłoszony i nie może grać.
0
@rafik300010 Nie wiem jakie są dokładne przepisy , ale biorąc na logikę to nie będzie zwycięzcą.
1
@kordyl1010 Nie wiem właśnie jak jest w LM ale np w naszej ekstraklasie jak piłkarz odejdzie w połowie roku z drużyny a ta drużyna zdobędzie mistrzostwo to należy mu sie medal.
0
@rafik300010 Na logikę to Liverpool musi wygrać LM by Coutinho można dopisać ten puchar do dorobku. Jednak pomógł im wyjść z grupy, więc jakby nie patrzeć zasłużyłby w jakimś stopniu.
0
@rafik300010 Jak zagrał ileśtam meczy ,to jest.A grał dużo i strzelał gole więc na pewno będzie mu to zaliczone.Pytanie tylko czy Liverpool-o ile oczywiście wygra LM-zachowa się na tyle w porządku by go uhonoroawć i przesłać mu pamiątkowy medal,albo uczynić to przy publice na Anfield-tudzież zaprosić go na finał i w przypadku zwycięstwa uhonorować go bezpośrednio po meczu.
0
@rafik300010 Bedzie bo przecież w Lm grał w Liverppolu .
0
@KamQiX Dzięki tak myślałem
0
@rafik300010 To tylko pokazuje, że zakaz gry w 2 klubach w jednym sezonie LM jest nieco głupi. W lidze można przechodzić z klubu do klubu i nikt nie widzi problemu, że będzie grał przeciwko swojemu klubowi czy coś w tym stylu. Dla mnie to jest niepotrzebne. Skoro teraz jest piłkarzem nowego klubu to powinien móc go reprezentować, a nie oglądać mecze z trybun.
0
@ShinobiQWE Tez tak uważam. Zważywszy że np grając w LE do grudnia możesz grać w nowym klubie w LM. Jak sie nie mylę tak było w przypadku Alexisa. Moge być w błędzie.