- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1424 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1424 Culés
0
Proszę, ściągnijmy Rabiota jak już będzie trzeba zastąpić Busiego lub Ivana. Gość jest świetny
0
@skakun95 Szejk ma w swojej główce 6:1 dlatego szanse, że go sprzeda Barcelonie są nikłe.
1
@skakun95 Dajmy możliwość nowym z Barcy B, czy kupujmy kogoś ? Trochę tych "perełek" jest, ale wszystkie od razu nie wejdą do pierwszej drużyny, tym bardziej jak będą kogoś kupować. Teraz jest idealny czas na szkolenie i dawanie minut młodym, bo ma kto im dawać to doświadczenie w pierwszym zespole.
0
@Szymeq6 za jakiś czas to nie będzie miał komu sprzedawać bo od każdego dostają xD
0
@Cvzx No trudno się mówi.
0
@skakun95 On zostanie w Paryżu tak długo, jak jego ojciec będzie żył. Dementował pogłoski transferowe, że nie rusza się z Paryża, bo chce być jak najbliżej sparaliżowanego taty.
3
@skakun95 To jest trochę lepsza i młodsza wersja Andre Gomesa, nic specjalnego.
2
@WariWaseWariNose Obejrzyj sobie pierwszy mecz Realu z PSG i mecz Barcelony z PSG z tamtego sezonu w Paryżu, nie wiem czy to "trochę lepsza wersja Andre Gomesa".
0
@WariWaseWariNose Tutaj akurat się z Tobą nie zgadzam, po pierwsze zupełnie inna pozycja, po drugie gość ma wszystko, przegląd pola, spokój, regulowanie tempa, kluczowe podanie, drybling, potrafi się podłączyć do przodu i strzelić, a do tego jeszcze dobrze gra w obronie. Jest wszechstronny i mógłby grać i na pozycji Busiego i na pozycji Rakiticia. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że transfer jest praktycznie nie do wykonania, ale pomarzyć można :p