- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 726 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 726 Culés
0
Jako, że w niedługim czasie mam egzaminy pytanie dla Was.
Gdy piłka jest w grze bramkarz we własnym polu karnym agresywnie uderza współpartnera ręką w
twarz. Decyzja sędziego?
0
@joloskyy Dlaczego bramkarz mialby uderzyc swojego wspolpartnera tym bardziej agresywnie? W takich sytuacjach sedzia przerywa gre, jesli sie zderzą
0
@joloskyy Czerwona kartka i rzut karny?
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@joloskyy Hmmm, wspolpartner, jak mamy to rozumieć?
0
@Pusshi Dokładnie tak. Brawo :)
0
@Socjopata A mało to razy dochodzi do kłótni we własnej drużynie? Zwłaszcza na niższym szczeblu rozgrywek. Daleko nie szukać, Artur Boruc też miał kiedyś spine z obrońcą z Celticu
0
@Kredon Czyli np. bramkarz uderza swojego obrońcę.
0
@Socjopata Pamiętajmy, że piłka nożna to nie tylko najwyższe ligi. W A i B klasach dzieją się różne rzeczy.
0
@Socjopata Spytaj Boruca po co dusił swoich obrońców :)
3
@mrboom Jeszcze w zyciu nie widzialem takiej sytuacji zeby sedzia podyktowal karnego i dal czerwona kartke za klotnie pilkarzy jednej druzyny
1
@joloskyy Lata doświadczenia w B klasie na coś się przydały :D
1
@Pusshi Stałeś na bramce? :D
0
@joloskyy Też prawda, znacie jakieś przypadki konsekwencji takich zachowań w postaci karnego i czerwonej?
0
@Pusshi Rok dokładnie :)
1
@Socjopata Nie widziałeś, bo może coś takiego nie miało miejsca. Jednak przepisy mówią co należy w takiej sytuacji zrobić, ale wielu sędziów też może nie znać tych przepisów.
0
@Socjopata Niestety nie jestem gruby :/ Gram wszędzie oprócz bramki :D
0
@joloskyy Czerwień dla bramkarza za niesportowe zachowanie i rzut sędziowski chyba. Innego rozwiązania nie widzę.
0
@domin682 Tak jak odpowiadał kolega wyżej. Rzut karny i czerwona kartką.
0
@joloskyy O widzisz, czyli liczy się miejsce faulu.
3
@Socjopata Navas pchnął Pepe w swoim polu karnym i sędzia odgwizdał wolnego dla Realu ☺
1
@norbi77 Bale pchnął Navasa i też sędzia odgwizdał faul.
James pchnął Modrica w polu karnym rywali i dostali karnego.
0
@tristan87 A no tak.Masz rację ☺