- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
14
wczoraj Neymar bardzo przypominał Neymara z Barcelony z ostatniego sezonu.
potrafił bez problemu dojść do pola karnego a potem lipa na całego. jakby tylko lepiej podawał PSG by miało zwycięstwo na wyciągnięcie ręki
26
@Messibestplayerintheworld Jego bezmyślność i nadmierna fantazja nie pozwolą mu nigdy zostać najlepszym na świecie.
0
@Bambus150400 Zgadzam sie z toba w 100%
1
@Bambus150400 Jeszcze rok i się zdziwisz :)
0
@Bambus150400 tym bardziej że już ma 26 lat i w mojej opinii osiągniętego poziomu już nie przeskoczy
0
@Eric_Abidal_22 ten sezon miał zdziwić :D
0
@snoopdegie Neymar: 28 spotkań, 27 goli, 14 asyst
Messi: 36 spotkań, 29 goli, 11 asyst.
W Lidze Mistrzów też Neymar wypada lepiej (żeby nie było że francuska ogórkowa liga itd).
Słabsze mecze się każdemu zdarzają, Messi rok temu w obu meczach z PSG nic szczególnego nie pokazał, podobnie jak z Juventusem na Camp Nou. I coś to zmienia? Bo dla mnie jest najlepszy. A Neymar będzie i to już bardziej kwestia miesięcy niż lat.
0
@Eric_Abidal_22 żeby nie było że francuska ogórkowa liga, ale podam z statystyki właśnie z niej żeby mogły się równać. miał wiele czasu u boku Messiego pokazać ile jest warty, udało mu się to tylko raz w przeciągu tych kilku lat. Poza tym mowa była juz nie o aspekcie czysto sportowym, a jego wklad w kolektyw jest bardziej ujemny niż dodatni
0
@snoopdegie Polecam czytać z większym zrozumieniem. Dla mnie mówienie że liga francuska jest ogórkowa, jest równe śmieszne co kilka lat temu tezy kibiców klubów angielskich, że ogórkowa jest hiszpańska i te 50 goli Messiego czy Ronaldo się nie liczy.
Dla mnie oczywiście francuska liga jest słabsza od hiszpańskiej ale ogórkowa to gruba przesada. Więc tak, podam statystyki które uważam za opiniotwórcze, ale jakby ktoś taki jak Ty się czepiał, to jeszcze dodałem odpowiednie cyferki z LM.