- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1989 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1989 Culés
24
Kilkadziesiąt kobiet straciło pracę (i ciągle traci) w skutek protestu feministek. Chodzi o dziewczyny pracujące jako hostessy tzw. "Grid Girls" na zawodach Formuły 1, gdzie (według feministek) kobiety są wykorzystywane i traktowane przedmiotowo. Coraz więcej organizatorów tych i podobnych zawodów rezygnuje z usług modelek.
O Ironio, ale samozaoranie
6
@Ghandi Najsmutniejsze jest w tym to, że organizatorzy wolą zrezygnować z usług modelek tylko przez nacisk feministek.
8
@Ghandi najśmieszniejsze jest ich hasło: my body my rules
ale już ładniejszym od siebie zabronią bycia grid girl :P
2
@Ghandi Za chwile przez te feministki kobiety nie bede mogłe pracować nigdzie i bede siedziec na bezrobociu albo w domu. Ciekawe czy wtedy bede prostestowac przeciwko dyskryminacji kobiet w pracy, bo nikt nie bedzie chciał ich zatrdunić.
#FckLogic #Czerwoni
1
@Ghandi Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Celem zapewne było zapewnienie takim dziewczynom bezpieczeństwa, bo nie oszukujmy się, niektórzy widząc takie stroje jakie one noszą uznają, że mogą dotykać takiej kobiety jak chcą. Organizatorzy postanowili więc w ogóle pozbyć się ryzyka i teraz nie będą już się musieli martwić, że jakiś jeden typ nie będzie umiał trzymać łap przy sobie. Smutne to, bo feminizm zakłada sytuację, w której kobieta może pracować w jakimkolwiek zawodzie chce i nie być przez swoją płeć dyskryminowaną. Jak dziewczyny lubią pracować jako Grid Girls, to fajnie, szkoda że pozbawiono ich tej możliwości przez źle przeprowadzony protest. Ja jako feministka propsuję zarówno niezależną kobietę pracującą w corpo, jak i taką Grid Girl czy kobietę, dla której siedzenie w domu przy dzieciach jest życiem idealnym. Kluczem jest tu umożliwienie wyboru, a nie banowanie niektórych zawodów.
0
@Ghandi No i dobrze :) Łatwiej taką panienkę bezrobotną będzie można wyrwać :DD (Żartuję oczywiście, to jest skandal!)