- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
29
Jordi Mestre (wiceprezydent Barcelony):
''Nowa umowa dla Roberto? Sergi jest przykładem dla innych piłkarzy. Był cierpliwy i dostał swoją szansę. Tak samo widać,że Samper i Alena chcą walczyć o miejsce w składzie. Dlaczego Neymar odszedł? Zobaczył,że nie będzie numerem jeden na świecie grając z Messim,ale oczywiście i tak Messi nim jest. Neymar grał z nami w kotka i myszkę. Zależało mu na premii za podpis nowej umowy. Teraz będzie rozprawa i sąd wyda oświadczenie. Jego odejście doprowadziło do tego,że zespół jest bardziej zrównoważony. Budżet na następne okienko będzie wynosić 60 mln euro + pieniądze ze sprzedaży graczy. Przedłużenie kontaktu z Umtitim wkrótce nastąpi. Teraz prowadzimy rozmowy z jego agentami. Jego klauzula nie tak dawno wydawała się wysoka,ale na rynku zaszły duże zmiany. Najważniejsze jest to,że Samuel jest tutaj szczęśliwy.'' [fcbw]
5
@BarcaInfo Fajnie, że tak dobrze stoimy z finansami :) Po ostatnich zakupach 60 mln euro plus kasa ze sprzedaży brzmi bardzo dobrze. Wielu transferów nie potrzebujemy. Każda pozycja dobrze obsadzona.
2
@matirix20 Rok w rok mamy jakieś ~60 mln na transfery + sprzedaż. A to, że to drugie kuleje to już inna sprawa. Z jednej strony szkoda, że nie mamy worka pieniędzy bez dna ale z drugiej dobrze, że jesteśmy niezależni i jeszcze rentowni. Jak się tylko jednak zastanawiam za co sfinansuja remont Camp Nou na który przychodzi coraz mniej ludzi :(
Słowa o Neymarze gorzkie ale prawdziwe (nie do pomyślenia) niestety...