- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
0
Dobrze,niech powalczą z tym PSG
2
@kamilop Z PSG to mogą powalczyć o to, żeby stracić jak najmniej goli ;)
10
@LuisSalvano Żebyś się nie zdziwił.
1
@kamilop No zdziwię się bardzo.
0
@LuisSalvano Jak Real awansuje to pogratulujesz mi wiedzy o footballu xd.
1
@kamilop Janusz piłki nożnej jesteś? Jak Valencia w tym meczu grała lepiej. Po prostu w końcówce wyczerpanie. Gdyby nie karny Benzemy Valencia by to wygrala.
0
@robsesh A czy ja piszę to na podstawie dzisiejszego meczu? Nie! Real zawsze jest groźny , a w LM już w ogóle,poza tym tylko to im zostało. Zobaczymy kto jest Januszem po dwumeczu.
0
@kamilop Powinieneś napisać to z perspektywy całego sezonu. Jeśli w PSG nagle Ney, Mbappe i Cavani (albo chociaż dwoje z nich) dostaną kontuzji, to wtedy szanse realu się zwiększą. PSG w lidze może nie ma wielu wymagających rywali, ale jednak regularnie i systematycznie ich leją. Real nie radzi sobie chociażby z takim Leganes, Gironą, czy Betisem. Nie mają porządnej ławki, ich "lider" gra padakę, a trener nie ma żadnego pomysłu na grę. W obronie zostawiają dziury, które dla takiego Neya (który już wielokrotnie ośmieszał real), czy Mbappe będą wielką pożywką.
PSG było bliskie wyeliminowania nas w poprzednim sezonie, kiedy to graliśmy zdecydowanie lepiej niż real w obecnym. A od tamtego czasu Paryżanie się wzmocnili, zaś real osłabił (odejście Moraty, Jamesa i Pepe).
Nie zamierzam przewidywać konkretnego wyniku, ale realowi nie daję jakichkolwiek szans na awans.