- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
5
No i prosze! To czego nie udało się dokonać panu Martino, Luisowi Enrique, św.p. Vilanovie a zwłaszcza wielkiemu Pepowi, dokonał niejaki Ernesto Valverde czyli tryumfować na Anoeta. Zresztą o ile pamiętam św.p. wielki Johan też tam bodaj nie dał rady wygrać! Jednak ta pieprzona Anoeta coś w sobie ma. Przecież w pierwszej połowie nasi grali jak sparaliżowani a w dodatku powinniśmy przegrywać 3:0 i powiedzmy 3:1 do przerwy a w takim wypadku niekoniecznie mogłoby to się skończyć końcowym 2:4. Tak wielcy guru Barcy jak Cruyff i Gaurdiola nie potrafili tam wygrać, natomiast Valverde tego dokonał! Samoistnie więc nasuwa się pytanie czy panu Ernesto się poprostu wczoraj poszczęściło, czy też na dzień dzisiejszy Valverde jest sprytniejszy i lepszy od poprzedników? Ja osobiście uważam iż wczoraj Valverde miał sporo szczęścia że jako pierwszy od czasu Rijkaadra wywiózł z San Sebastian 3 punkty. Bo jak tą historie Anoeta inaczej wytłumaczyć?
0
@GamperKubalaCruyff bardzo ważna była bramka Paulinho w 1 połowie, to pozwoliło nam wrócić do gry a podopiecznych Eusebio to zdecydowanie podłamało
1
@GamperKubalaCruyff Co by nie mówić rok temu w CdR przecież zdobyliśmy Anoeta, chyba, że mówisz o lidze to racja. ;)
0
@sebo939 Nie zapominajmy że u nich nie grał Inigo Martinez a to już nie małe osłabienie dla tego klubu. Zresztą nie grało bodaj jeszcze dwóch czy trzech zawodników z podstawy więc gdyby wszyscy grali to to nie musiało by się tak różowo skończyć.
0
@GamperKubalaCruyff nawet z tymi brakami do bramki Paulinho rozstawiali nas jak gnój po polu. Nie potrafiliśmy momentami wyjść z własnej połowy. Po bramce na 2:1 mentalnie siedli, to było widać od razu.
1
@GamperKubalaCruyff Mi się wydaje że Ernesto jest mega taktykiem. Po analizie pierwszej połowy potrafi dostrzec gdzie drużyna popełnia najwięcej błędów i w drugiej to koryguje. Nie jest to chyba przypadek że w drugich półuwkach Barca gra wyśmienicie. To tylko moje zdanie.