- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
6
W ubiorze bramkarza dozwolone jest noszenie spodni od dresu. Opaski często są nakazane do zdjęcia przez sędziów bo istnieje szansa, że takowa opadnie ci na szyję i można zostać nlza nią pociągniętym. Tak samo nie można nosić/grać w kominach na szyję.
Swoją drogą Digne wczoraj był ładnie zdziwiony jak sędzia kazał mu zdjąć obroczke :D
0
@joloskyy Miało być do tajemniczyxD...
0
@joloskyy Co to jest obroczka?
30
@jeonek obroczka na palec u roczki
2
@Mazi Zwyczajny missclick ludzie, serio?
0
@jeonek Jakbym napisał obronczka to miałbyś się do czego przyczepić, ale tak?
5
@joloskyy Missclick jak sama nazwa wskazuje oznacza z grubsza, że wcisnąłeś niewłaściwy klawisz przypadkiem (miss-click).
Jest do czego się przyczepić bo nie ma różnicy pomiędzy obronczka a obroczka - jedno i drugie błąd.
Teraz powiedz jak Tobie przydarzył się missclick i zamiast wcisnąć "shift" + "a" wcisnąłeś "o".
Tak czy siak chciałeś napisać albo obroczka albo właśnie obronczka.
To nie wstyd popełnić błąd - wstyd jest później opowiadać, że przypadkiem wcisnęło się klawisz po drugiej stronie klawiatury.
Pozdrawiam
0
@zuchinho A co jeśli pisałem na telefonie? Tez klikałem szift?
0
@zuchinho Wstyd jest komuś wmawiać błąd
1
@joloskyy Tym gorzej.
Klawiatura albo taka sama jak na pc albo numeryczna - jeszcze trudniej napisać "o" zamiast "ą". Błąd ortograficzny błędem a do tego zupełnie nietrafione użycie sformułowania missclick.
0
@zuchinho Ciekawe, że czepiasz się nieszczęsnej obroczki, a "nlza" zostawiłeś spokoju. Ale cóż, zielone herbiki się zgadzają.
0
@joloskyy W dupie mam zielone herbiki - nie wszystkich swoją miarą :)