- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1671 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1671 Culés
38
Mam sporo screenów z postami osób, które były w 200% przekonane, że Coutinho do nas nie przyjdzie. Rozważam zrobienie z tego fajnego kolażu i wrzucenie tutaj linku ;)
Rozumiem, że ktoś mógł nie wierzyć w to, że ten zawodnik do nas trafi. To logiczne, każdy ma swoje zdanie i ma pełne prawo kierować się swoimi przypuszczeniami. O takich osobach nie mówię. Chodzi mi jedynie o ludzi, którzy byli opryskliwi, wręcz chamscy i patrzący na innych z góry.
Zobaczymy, czy teraz się pośmieją ;)
3
@LuisSalvano Wrzucaj.
1
@LuisSalvano Ooo czekam na to!
1
@LuisSalvano Poczekaj aż Rambla trochę się uspokoi :P Bo teraz szybko się straci :D 2-3 dni po oficjalce :D
0
@tomaszzalesie No wiem, wiem. Teraz to zaraz by zniknął mój post w oceanie innych ;)
0
@LuisSalvano Mnie chyba tam nie ma? Wątpiłem trochę w transfer, ale uważałem, że wszystko jeszcze może się wydarzyć. :-)
0
@ViscaBarca123 Sprawdziłem. Nie ma Cię ;)
0
@LuisSalvano Szkoda że nie byłeś chętny na dodawanie screenów swoich komentarzy, po poprzednim okienku transferowym, jak byłeś przekonany ( i próbowałeś wszystkim wciskać swoją rację) i pisałeś, że Neymar zostaje. Jak dobrze pamiętam to o byłeś też pewien że Verratti do nas przejdzie, nawet na konferencję czekałeś.
0
@7DavidVilla Ahh, tylko czekałem na wypomnienie konferencji. Byłem jedynym człowiekiem na Ziemi, który dał się oszukać na jakże wyszukany żart dot. konferencji, która przecie była TAK NIEPRAWDOPODOBNA :D
Śmiało, odszukaj moje komentarze i wrzuć screeny. Zobaczymy kogo tam obrażałem i czy nabijałem się ludzi. Pomylić się, albo mieć błędne przypuszczenia to rzecz ludzka. Brak szacunku do innych, to inna para kaloszy.
0
@LuisSalvano Nie mam 12 lat żeby bawić się w jakieś screeny.
Myślę że znajdzie się ktoś kto zrozumie o co ogólnie mi chodzi. Co do twoich komentarzy, napiszę tylko tyle, że często zachowywałeś tak jakbyś tylko Ty miał rację.