- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1442 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1442 Culés
56
- Philippe Coutinho opublikował wczoraj zdjęcie z przyjaciółmi i ze swoim fryzjerem podpisując:'dziękuje Ci ,że zawsze znajdziesz czas. Jesteś najlepszy.' Media sugerowały,że Brazylijczyk powoli żegna się ze swoim miastem. [MD]
- Warunki fizyczne i charakter Yerry Miny przekonały włodarzy Barcy,że Kolumbijczyk jest tym właściwym piłkarzem,który może zastąpić Mascherano. [MD]
- Cristiano Ronaldo:''Po zakończeniu kariery piłkarskiej chciałbym zostać aktorem.'' [AS] - w sumie to nawet gdy gra to mu się włącza aktorstwo więc potencjał jest. :D
17
@BarcaInfo MD przebiło samych siebie z tym tekstem Cou do fryzjera, nawet jeśli to prawda.
1
@coldzera Coutinho dodał wczoraj zdjęcie i faktycznie dziękował swojemu fryzjerowi. :)
0
@coldzera Na instagramowej relacji bodajże wdziałem u niego zdjęcie z przyjaciółmi i podpis.
0
@coldzera Dlaczego? Wiadomo, że nie musi to być nie wiadomo jaki znak, ale jednak biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia i doniesienia, taki mały gest może coś znaczyć ;)
0
@BarcaInfo Gdzie to zdjęcie Coutinho jest opublikowane ?
2
@LuisSalvano Skończy się tym, że Cou kupi dom w Barcelonie, spakuje walizki, podziękuje fryzjerowi, kolegom z zespołu i sprzątaczce a Live i tak go nie puści w zimie i będzie się musiał rozpakowywać z powrotem i bookować nowy termin u fryzjera.
1
@coldzera Skoro obiecali jemu nie robić problemów w zimowym okienku, to powinni dotrzymać słowa. Oczywiście musieć to nie muszą, jednak bardzo popsuliby sobie wizerunek (zwłaszcza u swoich obecnych i potencjalnie przyszłych piłkarzy), gdyby tego nie zrobili.