- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1577 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1577 Culés
0
Gra ktoś może w STAR WARS BATTLEFORNT II ? Warto kupić?
Generalnie w I nie grałem, ale z powodu, że jestem fanem Star Wars myślę o kupnie tej części, bo gameplay wygląda bardzo fajnie.
Z góry dzięki za kilka słów na temat tej gry!
3
@eydem Wpisz sobie w Google co odwaliło EA (najbardziej minusowany komentarz w historii reddita) i odpowiedz sobie, czy warto wspomagać finansowo tak wyśmienitą korporacje jak EA :)
1
@eydem Gralem w Battlefronta z 2015 rok, oglądałem gameplaye, recenzje Battlefronta 2 i nie kupuj. Gra nie jest zła ale mikroplatnosci i zalosne grindowanie nie są warte czasu i zachodu.
1
@eydem w battlefront nie gralem, ale to wyglada identycznie jak battlefied tylko w uniwersum SW i ze zjebanym pay to win. Jak chcesz sobie w cos takiego postrzelac to polecam battlefielda.
1
@eydem Just don't! It would be appreciated. :)
1
@eydem Przegrałem już 20h , gra jest midona. Mikrotranzakcje zostały zniesione , a zarobienie na skrzynki nie jest porblemem , średnio zajmie ci to może 2h. Nie warto słuchać większości opini bo najczęściej ludzie ,którzy narzekaja nawet nie byli 5 min w menu tej gry. Nie rozumiem też dlaczego ludzi hejtuja tylko EA ,ale skrzynki też są w nowym CODzie , a jakoś nikt nic nie mówi ;)
0
@FCBMati10 A Battlefront I ? Warto kupić?
1
@eydem Niee bo nikt już w niego praktycznie nie gra, nie ma kampanii na singlu i bardzo mała zawartość bez wykupywania dodatków.