- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 944 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 944 Culés
0
Drodzy Państwo mam pytanie. Moja kobieta potrzebuje uzyskać odpowiedzi od kilku osob, forma ankiety z uzasadnieniem czy można uzasadnić użycie tortur w skrajnych wypadkach. Jesli mozecie do odpowiedzi udzielić choc po jednym zdanie argumentacji, dzieki bardzo :D
1
@Rastafarnianin Moim zdaniem nie powinno to być dozwolone a jeśli już to do wyciągnięcia bardzo istotnych informacji dotyczących przykładowo bezpieczeństwa innych ludzi.
1
@Rastafarnianin Dłuuugi i obszerny temat , ale tak na swój rozum to nikt nie może być poddany torturom ani nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu albo karaniu
8
@Rastafarnianin Oczywiście, że tak. Przemocą można oduczyć niereformowalnych ludzi pewnych, okropnych zachowań (pedofilia, gwałt, znęcanie się nad dziećmi i zwierzętami). Taka osoba powinna dostać porządny łomot, mieć kilka połamanych kości i do tego np. wyrwanych kilka paznokci. Kilkudniowa głodówka tez by jemu nie zaszkodziła.
Po czymś takim, tego typu "człowiek" zrobiłby od razu w portki na samą myśl, jakie konsekwencje spotkają go, kiedy znów dopuści się tak złego czynu.
3
@baarcelona Ktoś, kto sam torturował, albo nieludzko traktował innych (lub zwierzęta) nawet nie tyle co może, co wręcz powinien być potraktowany z wzajemnością.
5
@Rastafarnianin Nie, ponieważ może dojść do sytuacji (w Związku Radzieckim to się bardzo często zdarzało), że oskarżony pod wpływem tortur może przyznać się do czegoś czego nie zrobił. Słynny komiks/żart z misiem to fajnie obrazuje: https://2static.fjcdn.com/pictures/Cia+vs+fbi+vs+kgb_75acb0_5701991.jpg
0
@Szreko Dzięki bardzo w imieniu mojej kobiety za udzielone odpowiedzi, bardzo pomogliście :D
1
@baarcelona Na mój rozum jeśli ktoś traktuje innych w taki sposób to może być tak traktowany
1
@Rastafarnianin Oczywiście, że tak. Jeżeli by chodziło o bezpieczeństwo państwa to bez wahania, tylko jeden warunek, nie wychodzi to na światło dzienne.
1
@Rastafarnianin Kodeks Hammurabiego-oko za oko. :)