- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
7
Javier Mascherano wczoraj:
- Wybicia 1
- Zablokowane strzały 1
- Odbiory 4
- Wślizgi 9
- Pojedynki (wygrane) 15 (11)
- Straty 0
- Faule 3
- Podania (celne) 68 (85%)
- Kluczowe podania 1
- Przerzuty (celne) 1 (1)
- Długie piłki (celne) 13 (8)
- Strzały (na bramkę) 1 (0)
José Manuel Arnáiz:
- Strzały (na bramkę) 1 (1)
- Próby dryblingu (udane) 6 (6)
- Bramki 1
- Podania (celne) 43 (87%)
- Kluczowe podania 2
- Przerzuty (celne) 1 (0)
- Długie piłki (celne) 1 (0)
- Pojedynki (wygrane) 12 (10)
- Straty 2
- Sfaulowany 1
- Odbiory 2
- Wślizgi 2
Moim zdaniem Javier powinien tworzyć jak na ten moment parę stoperów z Umtitim. Wygląda bardzo pewnie w ostatnich meczach i na pewno czułbym się pewniej gdyby to właśnie on grał,ponieważ Pique formą nie zachwyca. Co to Arnáiz to chłopak ma zadatki na takiego drugiego Pedro. Czasem zamiast wydawać 100/150 mln na zawodnika warto postawić na to co się ma u siebie w szkółce/drugim zespole. Mam nadzieje,że Ernesto będzie dawał więcej szans Arnaizowi ponieważ widać,że chłopak ma duży potencjał.
3
@BarcaInfo Tylko, że wtedy zostajemy ze strasznie niską linią obrony i myślę, że nie przy każdym przeciwniku tak się da. Co nie zmienia faktu, ze Pique gra w każdym meczu, a nie zasługuję na grę w żadnym :)
Mi osobiście szkoda jest Vermy, jak gra to gra dobrze, wydaje mi się, że jeśli byłby bardziej odporny na kontuzje to byłby naszym podstawowym stoperem...
Czemu został skreślony przez kontuzje? To tak jakby Reusa miałoby nie wystawiać BVB bo i tak w końcu doczeka się urazu.
1
@joloskyy Dlatego jak na moje z Athleticiem zagra Pique, bo tam wzrost może być ważny, a dalej zobaczymy co Valverde z tym zrobi