- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
0
Są tu jacyś bogowie tradingu na PC? Wszystkie poradniki są robione na wersje gry pod konsole gdzie tych aukcji jest kilka milionów. Na PC jest około 400k i większość tych sposobów albo nie działa w ogóle albo miernie. Dlatego proszę o odpowiedź ludzi z PCta.
Mimo wszystko jak patrzę na top100 to są tam ludzie co mają już po 30 baniek! Więc na pewno się jakoś da. Nie potrzebuję aż tyle, ale żeby chociaż te 50k dziennie minimum się udawało jakoś robić.
Jak ktoś coś by był miły to proszę o jakieś rady na priv lub tutaj.
1
@geass Ja sam znalazlem sposob i zarabiam 10k dziennie ale to zalezy od tego ile gram bo najczesciej gram 2h a handluje tylko chwile
1
@geass Jakbyś chciał robić po 50k dziennie to musiałbyś mieć kapitał rzędu co najmniej 1 milion coinsów. Najlepsza metoda to skupowanie zawodników z drużyny tygodnia w weekend albo w poniedziałek i sprzedawanie ich tydzień później.
Radzę też obserwować jakie będą ciekawe mecze w weekendy i na podstawie tego kupować zawodników z tych klubów, bo na pewno będą z nimi SBC.
Za tydzień prawdopodobnie będzie coś z Atleti - Barca, więc kup trochę zawodników z tych klubów i sprzedasz ich potem z zyskiem.
0
@Katalonbar Dzięki za odpowiedź. Coś popróbuję. Tylko z IFami pewnie nie bardzo, bo tam w szczególności trzeba mieć trochę siana. Jakiś De Bruyne to około 750k. Nawet na jedną jego kartę mnie nie stać :P Ewentualnie można skupić tych leszczy za 13k, ale czy ktokolwiek to kupi później drożej?
1
@geass Myślę, że tak bo potem tych kart nie będzie w paczkach a jakimś informami nawet tanimi z BPL nikt nie pogardzi.