- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
2
Tak jak pisalem PSG na ten moment to jest TOP3 kandydatow do LM.
Oczywiscie to jest jesien itp ale widac ze to tez nie tylko personalia bo jednak byle kto 3-0 Bayernu nie ogrywa
0
@mekston Byle kto nie ogrywa też Barcelony 4:0, żeby w rewanżu dostać 6:1. Nie ma co jeszcze oceniać.
0
@mekston Bayern na początku sezonu nie zachwyca. Formę szykuje się na fazę pucharową, więc z takimi wnioskami zaczekałbym do meczów o poważną stawkę. Moim zdaniem PSG to jest drużyna na max półfinał, i to w sprzyjających okolicznościach,
Kto ma rację, zobaczymy w maju.
1
@mekston Niestety wygląda na to, że jednak pieniądze wygrają. N ie przyznaję już im tytułu LM, ale na ten moment nie widać nikogo kto może powstrzymać Katarczyków z Paryża. Neymar ich odmienił masakrycznie.
0
@fanoflakers Real wciaz turbo grozny. PSG taki cichy numer 2 do tytulu sie robi
0
@Skurczesyn Przexiez napisalem ze to jesien. Real w poprzednim roku wychodzil z 2 miejsca w LM.
Dlatego ja patrze nie tylko jak teraz graja ale jaki maja potencjal. Bayern wciaz to jest topowy zespol ale personalnie PSG po prostu bardzo mocne.
Co do tego czy i kto bedzie w 1/2 to tez zalezy od losowania. Jak w 1/4 PSG trafi na Real to moze odpasc ale jak bedzie mialo dobra drabinke to i w finale. Do tego kwestia kontuzji i perspektywa sie moze zmienic
0
@Skurczesyn Poza tym juz nie pamietam z kim ALE slyszalem tutaj opinie ze Bayern rozklepie PSG w grupie i sie z nimi nie zgadzalem i raczej o to mi glownie chodzilo.