- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
1
Mnie najbardziej nie martwi porażka w dwumeczu. Martwi mnie styl tej porażki i to że w oficjalnych dwóch meczach gra Barçy wygląda całkiem inaczej niż w sparingach.
Nie chodzi o wyniki, że tam się udawało wygrywać, a tu nie. Chodzi o takie detale jak tempo rozgrywania akcji, wysoki pressing, zaangażowanie, wychodzenie na pozycje itd.
Nie zostało z tego zupełnie nic. Jest jak w tamtym sezonie, wolno, bez pomysłu z liczeniem na to że Messi coś wymyśli.
Jeszcze jak jest Iniesta to jakoś to wygląda, ale bez Andresa jest bardzo słabo.
Jedyne co trochę pociesza to to, że grając kiepsko i tak dochodziliśmy do dobrych sytuacji. Ale jak Real przyspieszał to było widać że nie ogarniamy.
1
@geass Może teraz się nauczycie, że sparingi nic nie znaczą..
2
@geass Myślę, że to odejście Neymara załamało chłopaków. Nie lybię typa, ale kurde brakuje mi go. Tej magii, dryblingu, kreatywności i nawet tego głupawego uśmieszku.
0
@Image Znaczą, bo oprócz rozbiegania można podpatrzyć założenia zespołu itd. Real przegrywał może swoje mecze sparingowe, ale zawsze grali na takim zaangażowaniu jak i dziś i niczym nie zaskoczyli. Grali tak samo jak w sparingach tylko że skuteczniej.
Barcelona nie gra w ogóle nic. Nawet ułamka tego co prezentowała w pre sezonie. Grają tak po Ekstraklasowemu. Czyli zagraliśmy kilka sparingów i jesteśmy zmęczeni sezonem. Nogi nie niosą, nie ma zaangażowania itd. Coś jest nie tak. Albo jakiś błąd w przygotowaniach, albo zawodnikom się nie chce, albo są przemęczeni.
Jak się jest świeżym to się biega i nie myśli. Jak się jest zmęczonym to się zaczyna kombinować, np. tu się nie wrócę, tam nie wyjdę do piłki, tu się schowam za zawodnika żebym piłki nie dostał itd. I to tak właśnie mniej więcej wygląda.