- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 632 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 632 Culés
4
Wiele osób w tym ja wylała w ostatnich dniach na Neymara sporo pomyj. Przemawia przez nas złość i wściekłość.
Myślę jednak, że większości kibiców w głębi serca jest jednak przykro, że odchodzi od nas zawodnik, który dawał tą cząstkę magii. W każdym meczu gdy trafiała do niego piłka liczyłem na jakiś nieobliczalny drybling, jakąś sztuczkę. Bywały mecze gdzie jego zagrania oglądałem z zapartym tchem i pokazywałem powtórki żonie jarając się jego zagraniami jak dziecko.
Nie chcę go jednak oceniać. Wybrał pieniądze, być może ciekawszy projekt sportowy ponieważ Barcelona starzeje się i potrzebuje gruntownych zmian, czego obecny Zarząd chyba nam nie jest w stanie dać. Będzie grał dużo łatwiejszej lidze, gdzie będzie mógł bawić się piłką wraz z przyjaciółmi z Brazylii.
Należy też na to spojrzeć z innej strony. Dziś jest na szczycie, nie wiadomo gdzie będzie za rok. Być może jego kariera zostanie przerwana jakaś kontuzją i wcześnie zostanie zakończona. Kontrakt z PSG ustawia go na całe życie.
Rozumiem - w Barcy nie miał biedy jednak to tak jakby ktoś, mimo że jesteście bogaci zaproponował Wam, że dzisiaj możecie wygrać w lotto. Odmówilibyście?
Przejście Neymara do PSG to nie tylko premia + pensja. On będzie miał gigantyczne umowy z firmami z Kataru. Myślę, że moment przejścia na kilka lat przez MŚ w Katarze to nie przypadek. Przypuszczam, że Ney zostanie najbogatszym sportowcem na świecie.
Czy będzie on najlepszym piłkarzem? Być może gdy odejdą Leo i CR7 jednak chyba nie to jest jego celem.
Mimo wszystko powodzenia w PSG. Żegnaj Neymar Jr.
0
@jeonek Nie zapominajmy że ten transfer pozwala mu wyjść z cienia Leo oraz otacza go masą rodaków których tak uwielbia. Ale lepiej lać pomyje...