La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1236 Culés

32

jakby ktoś się zastanawiał, to kosztu utrzymania Ardy to 8-8,5 mln euro brutto na sezon bez premii i bonusów, jakie pewnie są za wyniki.

był już z nami 2 sezony, dostępny był przez półtorej do gry, kosztował 34 mln + 7 mln zmiennych.

wg mnie koszty poniesione na Ardę zupełnie nie są adekwatne do tego co nam gwarantuje i to główny argument za sprzedażą Turka.

Wiem, że ma sympatyków, wiem, że niektórzy widzą w nim konieczne wzmocnienie ławki, ale teraz jest idealna sytuacja (patrząc na jego wiek) by coś za niego odzyskać, co w niego zainwestowaliśmy - i to jest argumentem za sprzedaniem go już teraz.

0

@hoeniker  Niestety Arda nie pasuję do naszego systemu, świetnie pasował do Atletico gdzie grała na lewej pomocy lub na 10.

3

@hoeniker  I wiecznie ta sama śpiewka, że ciężko sprzedać zawodnika bo blokuje to wysoka tygodniówka. To o ile my dajemy wyższe tygodniówki od Realu, który sprzedaje bez problemu swoich zawodników i to za konkretne pieniądze?

konto usunięte

2

@hoeniker  Arda od początku do nas nie pasował, choc ma podobny styl do Isco. Mimo to cieszylem sie z jego przyjscia, bo jednak wyroznial sie w Atletico. Teraz nadszedl jego czas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?