- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 860 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 860 Culés
0
Nie rozumiem czemu wszyscy tak krytykują zarząd za transfer Lucasa limy zwłaszcza jeśli miałby przyjść za darmo, przecież nikt nie powiedział że przychodzi on zamiast verrattiego a taki zawodnik na poszerzenie składu się przyda. Na pewno nie jest to drugi Douglas, gość gra w reprezentacji Brazylii a może okaże się dobrym wzmocnieniem. Każdy pisze że real ma szeroki skład a my nie to niby jak chcecie uzupełnić ławkę bo wiadomo że na wielkie nazwiska nie ma pieniędzy jeśli chcemy dokonać 2-3 dużych transferów do pierwszej jedenastki.
0
@Crack18 Real kupuje 16 latków co są mocno znani i z wielkim talentem, a Lima ms 27 lat i nikt go nie zna.
0
@Crack18 Co z tego, ze za darmo jak chyba trzeba mu oplacic pensje. Nie potrzeba nam poszerzenia skladu takimi zawodnikami.
0
@Heexo Jak to nie zna nikt ? Koledzy go znają i rodzina tez jego :D
7
@Crack18 Barcelona to klub, który ma walczyć na 3 frontach. Klub, który ubiega się o miano najlepszego na świecie, a przynajmniej tego chce. Lucas Lima ma lat 27, nie grał nigdy w Europie, a i na arenie międzynarodowej nie było/jest o nim głośno. Idąc Twoim tropem myślenia, sprowadźmy kogokolwiek za darmo, bo przecież poszerzy nam skład.
Po pierwsze będzie wyciągał jakąś tam pensję, a jak wiemy w pierwszym zespole Barcelony płacą bardzo dużo.
A po drugie liczy się jakość, Real M. nie ma wcale szerszego od nas składu, tym bardziej, jeżeli chodzi o środek pomocy, czy skrzydłowych, ale ma zawodników, a nie ręczniki.
Oni na ŚP mają Kroosa, Casemiro, Modrica, Kovacica, Jamesa (również może grać na skrzydle lub jako OP) i Isco, a na skrzydle Ronaldo, Vazquez, Bale, Asensio. Czyli masz 6 ŚP i 5 skrzydłowych.
U nas masz 7 ŚP i 4-5 skrzydłowych.
Szerokość kadry porównywalna, ale właśnie przez te półśrodki jak Lucas Lima oni wygrali LL i LM, a my CDR.
0
@whiketh Po prostu myślę że powinniśmy oceniać transfer dopiero gdy zobaczymy jego występy w Barcelonie, tak na prawdę nikt z nas nie widział go w akcji i skauci Barcelony mają trochę szersze pojęcie ale szanuje wasze zdanie
1
@Crack18 Mieliśmy możliwość oceny Gomesa, Suareza, Paco, Cillessena i Digne po sezonie. Powtarzam, wygraliśmy CDR. Nie mamy czasu na to, aby sprowadzać dojrzałych, nieznanych zawodników, jeżeli chcemy walczyć na kilku frontach o zwycięstwo,