- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 576 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 576 Culés
4
Wiele gazet w Hiszapnii pisze o nieco kryzysowym sezonie FC Barcelony, a niektórzy kibice są mocno rozczarowani bieżącym sezonem. Warto więc spojrzeć na ten sezon jeszcze raz. Barça zajęła drugie miejsce w La Liga tuż za Realem Madryt z dorobkiem 90 pkt i rekordowymi 116 bramkami strzelonym i 12 pkt przewagi nad trzecią drużyną. Messi i Suarez zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce w liczbie strzelonych goli w La Lidze. W Pucharze Króla Barcelona jest w finale i bardzo prawdopodobne, że ten finał wygra. Z Ligii Mistrzów Barcelona odpadła z Juventusem w ćwierćfinale. Leo Messi wygrał Złotego Buta za największą liczbę strzelonych bramek w sezonie 16/17 w Europie. Objawieniem sezonu w Barcelonie jest również Samuel Umtiti, który na stałe zagościł w pierwszej 11. Marlon również pokazuje, że stopniowo będzie stwał się coraz ważniejszym zawodnikiem, a Andre Gomes powoli zaczyna spełniać pokładane w nim nadzieje. Czy to na prawdę był taki zły sezon?
1
@Sonofpanda Mysle ze rowniez bardzo na ocene sezonu Barcy maja osiagniecia bialych.
W poprzednim sezonie wygralismy dublet a dla wielu osib tamten sezon to byla porazka bo biali wygrali LM
1
@Sonofpanda Szczerze mówiąc nie przeszkadza mi jakoś bardzo, że raz na ileś lat ktoś inny wygrał tytuł itp Tylko jeden zespół w danym czasie może być najlepszy w jakiś rozgrywkach, a w wiadomo, że nie można być najlepszym zawsze, to niemożliwe.
ALE... Osobiście najbardziej boli mnie styl w jakim Barca wszystko przegrała. Na stojąco, od niechcenia, biegania czy braku zaangażowania w 90% rozegranych spotkaniach. Kiedy Barca grała np. z PSG, Atletico czy Juve - miałam złudzenie optyczne, że w drużynie przeciwnej było więcej zawodników, bo dwoili się, troili, biegali, gryźli trawe kiedy Barca klepała na stojąco.