- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1471 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1471 Culés
2
Jakby ktoś był zainteresowany taką koszuleczką w naszych klimatach. Polecam. Wczoraj mi przyszła . Wszystko jest ok i za jaka kase . Tylko wiadomo czas oczekiwania dlugi prawie miesiac.
https://pl.aliexpress.com/item/summer-brand-100-cotton-Barcelona-MESSI-Soccer-Men-t-shirt-tops-Man-casual-short-sleeve-t/32740801397.html?spm=2114.13010608.0.0.loJd64
Teraz cos takiego sobie upatrzylem:
http://allegro.pl/koszulka-joker-fc-barcelona-logo-meska-l-i6781044369.html?fromVariant=6781030801
0
@szoch6 Ta Messiego swietna. Podoba mi się ten jego znaczek. Zakupie sobie czerwoną. Tylko nie wiem jaki wziąć numer xl czy 2xl ;)
Właśnie jestem na Ebay i jest tam dużo tych samych jak i innych, również dobrych. Cena to 10f, więc mało i szybko dojdzie.
0
@kris81 Odnośnie rozmiarów. Piszą że niby azjatyckie więc trzeba brać trochę większe. Kupując u nas w 90% biorę L tutaj sugerując się że rozmiarówka jest azjatycka wziąłem XL. Mam 182cm i 86kg . Jest troszeczke za duża ale lepsza taka niż za mała. L mógłby być jednak ok ale ciężko powiedzieć jak to jest z tymi rozmiarami z Azji. Ogólnie jest ok. Czarną mam.
Ja zapłaciłem niecałe 7$ więc jakaś tam różnica jest , ale jak ma szybciej przyjść to kto co woli.
0
@szoch6 Na Ebay nie ma czerwonej, więc wziąłem czarna :) dużo lepsza od bialej.
Nie widzę jak wygląda koszulka z tylu.. jest gładka? Jak tak to super.
0
@kris81 Tak, gładka.
15 znakow
0
@szoch6 Dzieki.
0
@szoch6 2 bardzo mi się podoba :)
1
@jedrek7000 Mi też . Tylko zastanawiam sie jaki kolor ale chyba biały.
0
@szoch6 Biały :D