- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1630 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1630 Culés
8
Dzisaj Trump oficjalnie rozpoczyna swoją kampanie ku zdobycia Pokojowej Nagrody Nobla xD
8
@sebasek99 No a nie? Zniszczył im to lotnisko( czy coś takiego) bo z niego używali broni chemicznej przez co umierały bezbronne osoby. Ludzie umierali w cierpieniu. To w ich obronie to zrobił. Nie mówie że ma dostać nagrode Nobla ale zrobił bardzo dobrze a w twoim komentarzu widze ironie jakby Trump dokonał zbrodni...
3
@QAZ Prawdopodobnie atak chemiczny był sfingowany. Assad nie miał w interesie tego robić, więc to było zwykłe false flag, by USA mogło wprowadzić tam demokracje. No i niepodoba mi się, że to osłabi siły rządowe, co równa się wzmocnieniu ISIS. Nie orientuje się, aż tak, ale chyba wznowili ofensywe na Palmyre.
0
@sebasek99 Już Hamburgery kilka razy pchały się z demokracją tam, gdzie radzono sobie z dziczą("przypadkowo" skrajnie islamistyczną), a nie tam, gdzie serio problem. Efekt znamy dziś jako "islamski terrorysta". Dziękujemy USA!
0
@LinekPark Najlepsze że Trump - idol prawicy, który za czasów Obamy potępiał i odradzał mu atak na Syrie, a w czasie kampanii prezydenckiej dużo gadał o walce Z islamem robi teraz Państwu Islamskiemu ogromną łaske. Wspiera ich pośrednio. Dziwny jest ten świat.
0
@QAZ Dziś właśnie dzięki Twojemu postowi dowiedziałem się, że istnieją jeszcze ludzie wierzący w czyste intencje polityków i mocarstwowych państw :D
0
@Wojcio Lepiej późno niż wcale:)