- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
1
W historii jeszcze nikt nie odrobił 0-4 i raczej nie prędko ktoś to zrobi. Do czego zmierzam? Mam nadzieję, że piłkarze pokażą na Camp Nou wolę walki i swoje najlepsze oblicze, by przynajmniej honorowo pożegnać ligę mistrzów. Nie wierzę w takie cuda jak to było z Milanem, bo to była zupełnie inna sytuacja. Dostaliśmy 0-2, a nie 0-4. Mieliśmy już odrobić 0-4 z Bayernem (0-7 w dwumeczu) i Athletikiem (1-5 w dwumeczu). Nie pozostaje nam raczej wierzyć w nic innego jak zrzucenie Realu z fotelu lidera La Liga, co będzie arcytrudną misją.
0
@sewerynVeB My nie mamy na to wpływu czy Real "spadnie z fotela". Możemy w tej chwili bronić drugiego miejsca i czekać na stratę punktów przez Real. Oby nie było tak że My stracimy punkty w lidze i wyprzedzi nas taka Sevilla.
0
@sewerynVeB Ja sie boje że ten rewanż będzie wyglądał tak samo jak z Bayernem niestety. Slabo to wczoraj wyglądało i nie widze perspektyw na przyszłość. Jedziemy na oparach i brak nam świeżości a do tego brak środka pola plus luki w zaangażowaniu. Niestety pomimo dużych zakupów w lecie nie udalo sie odświeżyć składu. Kolejne lato nie powinno być tak intensywne jeśli chodzi o ilość zakupów a bardziej trzeba się skupic na jakości. VeB
0
@marmatmich Latem musimy postarać się kupić PO, ŚO i typową "6" do pomocy.
0
@sewerynVeB Dokładnie tyle że funduszy może zbraknąć bo potrzebny jest top zawodników a nie jakieś zamienniki typu Gomes czy Cancelo