- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1648 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1648 Culés
0
Mam pytanie, czy orientuje się ktoś ile kosztuje kilku tygodniowy husky syberyjski z całym pakietem (chodzi mi o badania i szczepienia)?
0
@lukiiifcb Podejrzewam, że około 1-1,5 tysiąca :) Pooglądaj na OLX czy Allegro, hodowle wystawiają tam ogłoszenia. Mój znajomy ma Huskiego, pies ładny ale mega głupi pod tym względem, że lubi sobie aż za bardzo pobiegać. Mimo, że ma wielkie podwórko to jak mu raz wybiegł za furtkę to znaleźli go 15 km od domu :D I wiem, że to wszystkie psy tej rasy tak mają :D
0
@Bamek94 Uuu wiem coś o tym :) A im młodszy tym bardziej głupi pod tym względem.Mnie kiedyś lokatorka zostawiła na mieszkaniu z młodym huskim,uprzedzając że mam uważać jak będe wychodził na zewnątrz.Oczywiście za którymś razem zapomniałem o nim i poszedł
po klatce na podwórko,które dobrze że chociaż od strony ulicy było zamknięte.Ale 1.5 godz. za nim biegałem po takim placu
50 x 50 metrów.Dopiero jak się trochę zmęczył ,dał się skurbczyk"pojmać" :)
0
@Bamek94 Jak się bierze takiego psa to trzeba się z tym liczyć...
0
@Crystaliczna No nie wiem, ktoś bierze psa i mówi sobie: "a co mi tam, będę go czasami szukał 20km od domu"? :D Mając duże podwórko ma się nadzieje, że to wystarczy :D
0
@Bamek94 Nie, haszczak to pies do psich zaprzęgów wiec logiczne,że potrzebuje morderczego wysiłku na spacerach, sportu. Nawet 20 km dziennie może nie wystarczyć, a Ty mówisz o podwórku... Trzeba być świadomym wyboru rasy. Jak się chce kanapowca to się Yorka bierze.