- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
20
Leszek Orłowski:
"Obejrzałem właśnie z odtworzenia Villarreal-Barca. Barca jest słaba, bo brakuje Cesca i Thiago. Jacy oni byli głupi gdy ich sprzedawali!"
Niestety trochę prawdy w tym jest
36
@Kosmobagieta Za Cesciem nie tesknie, ale Thiago szkoda mi caly czas. Pozytwynie bezczelny z pilka, szukajacy gry, kreatywny, odważny pomocnik jakiego nam trzeba
0
@Kosmobagieta Za Fabregasem nigdy nie będę tęsknić, nie przepadałam za nim i choćby był najlepszy na swojej pozycji, patrzenie na niego w koszulce Barcelony(znowu) byłoby nie do zniesienia. Ale Thiago to zawsze będzie mi szkoda, bo dało się go zatrzymać, ale zarząd wolał go puścić.
2
@Kosmobagieta Za Thiago niesamowicie tęsknie. To co zagrał z z RB Lipsk niedawno to była poezja. Występ kompletny środkowego pomocnika. Sto dwadzieścia kontaktów z piłką, gol i asysta.
0
@Ynek Zgadzam się. Wielka szkoda, że Thiago nie jest u nas. Myślę, że nawet jeśli chcielibyśmy odkupić teraz Hiszpana, to po pierwsze trzeba byłoby wydać sporo kasy, a po drugie wątpię, że Bayern zgodziłby się na jego sprzedaż, bo wiedzą, że to przyszłość środka pola. Szkoda, że nasz zarząd o tym nie wiedział.
0
@BaroPodertos Bayern mógłby się na luzaku zgodzić, bo zawsze mogą podkupić innego obiecującego pomocnika od któreś ze słabszych drużyn Bundesligi. Pytanie czy sam Thiago by chciał wrócić. Naszym najlepszym argumentem do przekonania go do powrotu byłby chyba tylko Rafinha i zapewnienie go, że przychodziłby jako podstawowy zawodnik, a nie rezerwowy.
Komentarz usunięty przez użytkownika