- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
21
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/15338826_1154465134637242_6985257428801898023_n.jpg?oh=105b86c95b974aac0e887c4510c66ddf&oe=58B19557
Powołani na jutrzejszy mecz :v
Vidala nie ma... jeśli to nie jest spowodowane kontuzją to Lucho ocipiał totalnie :v
2
@DaPi Jeśli to nie jest uraz to Lucho przegina. Co Aleix ma Pichichi zdobyć w jednym meczu, żeby łaskawie sie choć na ławce znaleźć?!
0
@Karlik08 Okay, ale z drugiej strony, kto powinien wiec usiasc na trybynach za Vidala?
1
@DawidekFCB A chociażby Gomes, Aleix dość się na trybunach wysiedział :)
1
@DawidekFCB Po po poprzednim meczu Lucho mówił, że Vidal zagrał spektakularnie i jest w dobrej formie fizycznej, a na mecz z Osasuną już go nie bierze :v
0
@DaPi Bo i tak od pierwszej minuty zagra Roberto który odpoczywał?
1
@Karlik08 Gomes który również zagrał doskonały mecz? Fenomenalny argument... Wygrałeś.
0
@Razorek Ale problem jest w tym, że Lucho w ogóle nie powołał Vidala. Jeśli to jest kontuzja to spoko, ale nie ma żadnej informacji o kontuzji Aleixa więc Lucho znowu odwalił maniane i nie będzie go powoływał przez X czasu.
0
@DaPi No i dobrze, ale dlaczego ma być powołany jeśli nie zagra? Ma pojechać z zespołem i przed meczem nara na trybuny? Jutro zagra Roberto, we wtorek zagra Aleix. Proste...
1
@Razorek Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o to jaki mecz zagrał Gomes tylko o to kto ile razy był powołany. OK kto inny mógł zostać, a Aleix mógł lecieć na mecz.
Spójrz na tą sytuację jeszcze z innej strony. Wyobraź sobie ze jesteś Vidalem. Zagraleś super mecz, trener cie chwali i od razu masz motywację do tego by grać jeszcze lepiej, z tu taki cios w policzek. Chyba lepiej by przesiedzial cały mecz na ławce i miał w głowie taką myśl "Coś się zmienilo, jest ławka będę walczył o wiecej" czy coś w ten sposób, niż po tak udanym meczu znowu wrócić do tej dołującej myśli że trener znowu ma cię gdzieś.
0
@Karlik08 Jesteś w najlepszym klubie na świecie. Rywalizujesz z reprezentantem Hiszpanii, młodym wychowankiem klubu. Oprócz Ciebie jest też w kadrze bardzo młody, nowo sprowadzony reprezentant Francji. Ja rozumiem, że jest ogromna konkurencja i dalej walczę o minuty. Które zresztą dostanie 3 dni później... Bo przecież we wtorek gramy mecz towarzyski.
0
@DaPi Moze dal mu zagrac zeby w zimie znalazl sie kupiec za w miare dobry hajs