- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
0
Powiem wam tak panowie.Moje słowa mogą się okazać brutalne,ale mogą dość trafnie opisywać naszą sytuację.A więc na wstępie powiem,że mamy niesamowitą drużynę,do czego nikt nie ma pewnie żadnych wątpliwości.Ale,czy nie mieliście wrażenia,iż gracze których sprowadzono niejako na zastępstwo tych najlepszych,czy wybitnych piszących historię w Barcy piłkarzy będącymi w swoich klubach postaciami wiodącymi niejako nie prezentują w Barcelonie tyle ile od nich się oczekuje.Wiem,że to niby początek sezonu,ale z góry widać,że tym piłkarzom brakuje odwagi.To nie jest chwilowe,tak się dzieje już trochę czasu.Bezsensowne cofanie piłki do tyłu,które nie daje żadnego efektu w postaci jakiejkolwiek akcji.Wystarczy wyłączyć Iniestę czy Messiego to na mecz wychodzi połowa drużyny.Nasza pomoc boi zagrywać się ryzykowne piłki i do tego jeszcze nie starają się zbytnio grać do przodu.Nie wiem czy to Messi ich blokuje,czy też oni sami nie mają na tyle umiejętności,ale z pewnością coś jest nie tak i jeśli tego nie zmienimy to w końcu nadejdzie czas,że Messi nie wygra nam meczu i będziemy w czarnej za przeproszeniem dupi****.
2
@GokuFcBarca To chyba naturalne, że nowi piłkarze zaledwie po kilku miesiącach nieregularnej gry (kto oprócz Digne czy Umtitiego miał okazję zagrać w kilku spotkaniach z rzędu?) nie będą błyszczeć. Wszyscy są jeszcze bardzo młodzi, potrzebują czasu, czasu i jeszcze raz czasu. Na ich niekorzyść działa też fakt, że niektóre decyzje personalne Lucho wyglądają bardzo chaotycznie co robi się coraz większym problemem.
1
@GokuFcBarca Kolejny w gorącej wodzie kąpany