- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
4
Ter Stegen: nie zmienie swojego stylu gry.
Okej tylko potem nie żal się, że nie grasz.
13
@Marcel99 Co Ty wypisujesz? Jakby nie jego styl gry nogami to w meczu takim jak Bilbao mogłyby się posypać pkt..
0
@Marcel99 Przecież Bravo już odszedł, kogo on ma się obawiać?
0
@BarcaInfo no kiedyś z Bilbao też nie popisał się. Chodź wierze, że po tym błędzie on się zmieni.
5
@Marcel99 Niech nie zmiana swojego stylu gry, ponieważ jest on dobry dla Barcy zwłaszcza, gdy rywal gra wysokim pressingiem i podchodzi pod naszą bramkę. Niech się uczy na własnych błędach i ograniczy ryzykowne zagrania do minimum. Wczorajszy błąd na pewno dał mu do myślenia.
0
@BarcaInfo Niech przestanie pajacować, bo grę nogami ma dobrą, ale po co robić jakieś kombinacje przy stanie 3:2 dla rywala? W sumie to też trzeba zganić na Lucho, który mu jak widać tego nie wytłumaczył, bo to nie pierwszy raz kiedy MAtS gra na takim ryzyku.
4
@janekinho Polecam zakończyć ten temat, a nie drążyć go przez cały dzień.Popełnił błąd to popełnił. Człowiek uczy się na błędach drugi raz się nie poparzy.
0
@BarcaInfo Ale problem w tym, że gra cały czas na dużym ryzyku w sytuacji kiedy może zagrać do dobrze ustawionego partnera.
3
@janekinho Nie gra cały czas na dużym ryzyku. Zresztą to on wie jak ma zagrać piłkę i on widzi kto jest lepiej ustawiony. Gdybyśmy zdjęli Stegena z bramki na kilka meczów to przekonałby się jakim kluczowym zawodnikiem on jest dla nas i jak ważna jest dla taktyki Barcy jego gra nogami.
0
@BarcaInfo Jednak ja nie twierdzę, że nie jest. Tylko pragnę zauważyć, że taka gra na dużym ryzyku źle się kończy i wczoraj byliśmy tego świadkami. Poza tym martwi fakt, że straciliśmy 4 bramki z bądź co bądź średniakiem ligi, który w ogóle nie przypomina tej drużyny co rok temu.
1
@janekinho Powiadasz,że Celta to średniak?? To ja zakończę dyskusję z Tb..
0
@BarcaInfo W tym sezonie grają jak średniak ligowy. Wczorajszy mecz w ich wykonaniu nie był jakiś fantastyczny, co pokazała druga połowa.
4
@janekinho "Janekinho 16 godzin temu · Dyskusja 0
Po prostu, Lucho to zwykły przecietniak i tyle. "
Po tym byś przestał się w końcu kompromitować.
0
@MarioVeB! Po co zmieniasz temat? A co do tamtej wypowiedzi nadal ją podtrzymuję.
1
@BarcaInfo Ter Stegen kluczowy? :O aha... :D