- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
8
Ter Stegen jak pajacowal tak pajacuje.. Popelnial bledy w Borussi, popelnia i w Barcelonie, ale najgorsze jest to ze nie wyciaga wnioskow i nic sie nie uczy na tych bledach. Czlowiek ktory powinien dawac spokoj na bramce, gdy jest przy pilce przyprawia o palpitacje serca. Nie potrafi ustawic obrony, a i wcale nie broni jakos wybitnie, niczym sie nie wyroznia. 'Swietnie gra nogami', a nawet podac nie umie dokladnie, te podanie do Busiego tez zasluguje na wyroznienie.. Bylem za jego transferem, zanim jeszcze Barca sie nim zainteresowala, znalem go, bo mowilo sie, ze to nowy Neuer, pff... Jak to teraz brzmi... Nawet Valdek nie popelnial tylu bledow. Bravo dawal ten spokoj, ktorego nie ma z Niemcem na bramce. Jest masa bramkarzy godnych uwagi: Rulli, Donarumma, Butland, De Gea, Oblak itd. Jesli nic sie nie zmieni.
2.Mathieu... Kolejny mecz i kolejne rozczarowanie, czas chyba dac szanse mlodym tak jak w reprezentacji np Marlonowi..
3.Enrique kolejny raz mowi, ze to jego wina, po czesci sie zgadzam, poniewaz rotuje skladem z trudnymi rywalami jak Celta, Sociedad na wyjazdach, a na tzw 'slabiakow', wystawia najlepszy sklad. Z drugiej strony, pilkarze dostaja szanse i nie wykorzystuja jej. Lucho to dobry trener, ale nie ma wyczucia z rotacjami i czesto za mocno rotuje, tzn zbyt wielu zawodnikow w jednym meczu.
4.Pique, swietny wystep. Gdyby mogl to serce by na boisku zostawil, brawo!
0
@Croocers "De Gea,"
zgadnij kogo winią fani united z wczorajszy wynik ? Cięzko pojąc ,ze bramkarz nieomylny NIE istnieje?
Bravo w city..