- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
3
Trudno, Ter Stegen spaprał mecz, była szansa na wygranie tego meczu, z Pique, Iniestą i Ardą na czele ale taki jest sport. Jestem mega zadowolony z drugiej połowy i WALKI pokazanej przez Barce i bardzo dobrej gry mimo braku Leo. Szkoda indywidualnych błędów bo 3 bramki padły po takowych błędach (Busi, Mathieu i Marc), co do Busiego to już od kilku lat pokazuje że początki sezonów ma kłopoty z formą ale jak już złapie to nie ma mocnych, Rudy miał pecha z samobójem ale gra jako zastępstwo za Samuela więc jak Francuz wróci będzie dobrze znow a co do Ter Stegena....nie popełnia błędów tylko ten co nie próbuje, gościu potrafi grać fantastycznie a akurat miał pecha że walnął babola w takim krytycznym momencie. A uwielbiany przez wielu Bravo którego lubiłem tak samo jak Marca też potrafi popełniać babole co pokazał ostatnio xd.Zbliżając się do końca, ma miejscu wielu radziłbym trochę ochłonąć i nie besztać prawie wszystkich zawodników z błotem bo po tylu wpadkach wciąć mamy 2 punkty straty do lidera powtarzam DWA punkty więc tak na prawdę nic. A ponieważ z każdego meczu można wyciągnąć dobre aspekty to wola walki jaką pokazali chłopaki była fantastyczna, w poprzednim sezonie też przegrali z Celtą 4:1 i z Sevillą 2:1 (fakt że ten remis z Alaves troche robi smrodu ale trudno) i jakoś złapali formę a obecnie jest duuuużo dłuższa ławkaktóra prezentuje się z meczu na mecz coraz lepiej i która może zaprocentować w kwietniu bo jak pokazał poprzedni sezon nawet grają kupe można wygrywać najważniejsze trofea. Tyle ode mnie oby a reprach bez kontuzji :)