- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1340 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1340 Culés
0
Mam do Was kilka pytań.
Co sądzicie o Aleix'u Vidal'u? Czy myślicie, że jego miejsce jest właśnie na prawej obronie, czy widzicie go gdzieś zupełnie indziej?
Co sądzicie o Rafinhi? Czy powinien zostać w klubie i walczyć o miejsce w składzie, co będzie naprawdę bardzo trudne, czy powinien pójść na wypożyczenie? A może macie jakieś inne rozwiązanie?
I jak zapatrujecie się na Munira w przyszłym sezonie? Chcecie, żeby to właśnie On był zmiennikiem Suareza, czy wolicie kogoś innego, a w takim wypadku co z Munirem?
:D
0
@Bartek110 Vidal na zmiennika Messiego
Rafinha na wypożyczenie (Valencia?)
Munir jakio Nr 4
0
@Bartek110 Co do Munira to nie wiem albo nie widzę w tym chłopaku dryblingu szybkości czegoś czego nie ma Alcacer. Parę razy nogę dostawil ale poza tym jest przeciętny
0
@GenerałXavi 2. No nie wiem, myslisz że byłby wyżej niż Denis/Andre?
0
@GenerałXavi Na 2 miejsca w pomocy jest 5 chętnych. Kto będzie zmiennikiem nr3?
0
@GenerałXavi A za Busiego Samper?
1
@JeyHombre77 To obejrzyj jakiś nowszy od jesiennego GD mecz, w którym grał Munir, najlepiej wczorajszy, ok? Zwłaszcza to, jak zabawił się pod koniec meczu i trafił do bramki, ale gola nie uznano, a mimo powtórki nikt nie był pewny, czy piłka wyszła, bo za szybko ten zwód zrobił.
0
@Iwanek9 Oby! Ja bym zostawił kadrę jak jest, no tylko bramkarza zmienił, jak Bravo serio chce odejść.
0
@LinekPark On chyba o Alcacerze pisał
1
@Iwanek9 Pisał, że Munir nie ma tego, czego nie miałby Paco i o dziwo, że Munirowi brak dryblingu, mimo, iż jak nie strzelał i asystował, to wiele karnych po sprincie i dryblingu zdobył, ale tego nie chcą ludzie pamiętać.