- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
2
http://olemagazyn.pl/polowanie-na-gomesa/
Fajny artykuł o Gomesie. Niestety podtrzymał moje obawy przed tym transferem. Dla mnie ten transfer to był i jest szok i bardzo sceptycznie do niego podchodzę. Po prostu nie lubię drogich transferów za zawodników u których ja sam nie widzę jakiegoś wielkiego potencjału. To jest Barca tu przychodzą albo ukształtowani, świetni piłkarze albo młodzi, ale z wielkim potencjałem. Gomes jest młody ok, ale mnie niczym nie zaskakuje. Przy swoich warunkach fizycznych jedyne co może się u niego podobać to drybling. Jest bardzo chaotyczny i nierówny. W defensywie mimo warunków nie udziela się praktycznie w ogóle. Plus do tego często problemy zdrowotne. Jedyne co go broni to taki bałagan w Valencii przez co zawodnicy są tak trochę rozrzucani na różne pozycje. To jest moja opinia jaką mam o tym chłopaku nie spisana z tego artykułu, a jedynie potwierdzona przez ten artykuł. Bardzo lubię Valencie i gdy mam troszkę czasu to oglądam ich mecze więc coś tam o Andre wiem. No cóż skoro już jest to życzę mu powodzenia i oby przy jakieś większej stabilizacji względem własnej pozycji pokazał swój potencjał.
5
@Granto Ostatni sezon Valencii to był kocioł i chaos. Andre imponował mi dwa sezony temu kiedy był wypożyczony do Nietoperzy. Młodziutki wszechstronny obnozny i baaardzo wyważony. Potrafił idealnie wypełnić założenia taktyczne Nuno. Uważam, że największym błędem Valencii było właśnie zbyt szybkie zwolnienie trenera, który poukładał klub pierwszy raz od dekady. No ale cóż.
2
@Granto Ja obejrzałem w tamtym sezonie jakieś 15 spotkań Valencii. A z pucharami to ponad 20. Andre Gomes w jakiś 16-17 meczach na 20 się wyróżniał na tle kolegów - spokojem, techniką, dryblingiem, podaniem i szybkością. Dla mnie przy dobrych wiatrach chłopak będzie następcą Iniesty.
3
@Kubix93 Mi bardziej stylem gry przypomina Deco. Iniesta jednak potrafi zrobić wiatrak. Takiego czarodzieja juz nie będzie.
0
@Kubix93 Ciężko mu podporządkować jakąś pozycję, ale nie wiem czy to będzie miejsce Iniesty. Raczej wątpię, ale zobaczymy. I trzeba pamiętać o jednym on często miał problemy mięśniowe. Jeśli to się nie poprawi to może być słabo z nim.