- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
0
Kto w tym sezonie wygra na loterii w E-klasie? A kto wg was kandydatem do spadku?
Moje typy
Mistrz Legia
Spadek Korona i Łęczna
Wisla plock moze zaskoczyc :D
5
@darekgt01 Odczep sie Pan od Łęcznej,jedyny klub z Lubelskiego:)
0
@darekgt01 Termalica i Łęczna spadek
Legia/Cracovia/Lech mistrz
Zagłębie, Wisła Kraków mogą zaskoczyć i namieszać :D
Korona moje wojewodztwo
0
@katalonczyk987 Większość ich typuje do spadku, ale chcę utrzymania Bruk-Betu, bo lubię ten klub i niedaleko mnie jest
5
@katalonczyk987 Ty od Termaliki to mi odejdz :D Bardzo fajny klub przeciez :D Utrzymaja sie.
0
@Protolinho w tamtym sezonie grali chyba najgorzej i mieli mega farta moim zdaniem, wiec wydaje mi sie ze teraz spadna :D Też ich lubie gdzies, kiedys na nich postawiłem i zarobiłem troche kasy ale obiektywnie patrzac to niestety oni. Zobaczymy jutro jak zagraja :)
2
@katalonczyk987 Grali najgorzej? :D
Przecież nie wiele brakowało, a skończyliby w pierwszej 8.
Bruk-Bet grał zdecydowanie lepiej od obu Górników czy Podbeskidzia (biorąc pod uwagę już strefę spadkową). Dodatkowo teraz kadra została mocno odmłodzona i bardzo mądrze wzmocniona. Środek pola Babiarz, Jovanović i Stefanik może zdominować nie jednego rywala. W dodatku Gutkovskis grający w ataku może namieszać w klasyfikacji strzelców. Dokładając do tego mądrego trenera jakim jest Michniewicz to Bruk-Bet raczej będzie bliżej górnej połowy tabeli niż spadku. I kompletnie nie wiem skąd przekonanie, że większość ich typuje do spadku. Sądząc chociażby po sondzie na transfery.info to do spadku wszyscy typują Koronę (co zresztą było widać dzisiaj, fatalna kadra, fatalny trener) i pogrążoną w kryzysie Łęczną. I nie zdziwi mnie obecność w bardzo niskich częściach tabeli Piasta Gliwice. Bez Latala, Vacka i Nespora mogą być w ogromnym kryzysie.
1
@darekgt01 Mistrz - Wisła
Podium - Lech i Legia
Czwarty zespół na puchary - Lechia/Zagłębie
PP - Lech
Spadek - Korona i Piast
Król strzelców - Paweł Brożek