- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
2
Juz dzisiaj zaczyna sie Euro! Oby bez zadnych smutnych incydentów bo o poziom sportowy nie musimy sie martwic!
1
@Babik973 Niestety juz były.... - http://www.meczyki.pl/newsy/pierwsza-rozroba-na-euro-zamieszki-z-udzialem-anglikow-video/30190-n
4
@Bytom1920 Ah ci uchodźcy... znaczy się, imigranci ekonomiczni z Anglii, zamiast się zasymilować, to tylko robią rozróby... Oh wait, coś tu nie gra :v
0
@Ledsbourne Co Ci nie gra? Angole lubią się naparzać, zawsze tak było. Nic się tutaj nie zmieniło. Skąd Ci się tutaj wmieszali imigranci w wypowiedź? No po prostu tym razem to nie oni.
2
@Korbel Nie załapałeś ironii - wszyscy boją się uchodźców i chcą zamykać granice Unii etc., tymczasem jak widać to właśnie ci "dzielni" kibice robią dymy.
0
@Ledsbourne No właśnie nie załapałem i nie załapuję. Chcesz porównać wyczyny angielskich kiboli do tego, co wyprawiają niektórzy imigranci i jak Europa się przez to zmienia? Czy o co Ci tutaj chodzi? No nie ogarniam, przyznaję się bez bicia.
2
@Korbel Mniej więcej właśnie o to. Pierwszy post nawiązywał pewnie właśnie do tego "zagrożenia terrorystycznego", tymczasem został zripostowany rozróbą, jakiej dokonali angielscy kibice. Rozwijając tę kwestię - ludzie na siłę szukają wyimaginowanych "wrogów", nie patrząc na to, że sami robią dużo więcej szkód.
0
@Ledsbourne Ok, dobra, szkody to ocenimy po zakończeniu EURO. Oby rzeczywiście nic większego się nie działo, niż rozróby angielskich kiboli i trzy rozwalone restauracje.