- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1471 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1471 Culés
0
O której Faken poda kadre?
1
@Criss18Barca Wieczorkiem
1
@Criss18Barca koło 21 po kolacji
1
@katalonczyk987 Najlepiej żeby podał jeszcze tak z godzinę później i byłoby pięknie. Swoją drogą 5 z 28 odpada, a że sam wyeliminował się Wszołek i Rybus raczej też nie pojedzie (wielka szkoda że obu zabraknie we Francji) i jako trzeci będzie bramkarz (stawiam że Tytoń) to zostaje tylko dwóch do odstrzału.
Pytanie kto?
Stawiam że jeden napastnik i jeden pomocnik ew. Dawidowicz ale ze względu na kontuzje Rybusa i jeśli potwierdzi się że na Euro nie pojedzie to myślę że odpadnie ktoś z dwójki Stępiński/Sobiech (stawiam że pierwszy) i Linetty/Starzyński (Nawałka pewnie skreśli Filipa ale ja bym skreślił Karola).
Peszko? Niestety nie ma Wszołka, a ktoś musi być na zmianę z Błaszczykowskim więc dla mnie powinien jechać, przy okazji świetną atmosferę zrobi bo Peszko o potrafi najlepiej.
0
@Stinger a ja jestem pewien że Tytoń,Sobiech odpada, no i może Linetty..Dla mnie będzie nieporozumienie jeśli Sobiech pojedzie,wiecznie w kadrze jak już miał szansę grał piach
0
@jackgozdo Sobiech w kadrze nigdy nie błyszczał ale też nigdy nie był w formie bo nie ukrywajmy on jak znalazł jakąś formę to od razu kontuzja i powrót do słabego grania ale końcówka sezonu w Bundeslidze bardzo dobra, a jak na niego to świetna.
Strzelał bramki największym klubom z ligi i ogólnie było widać że się mocno stara. Jak dla mnie wszystko co było do tej pory ma mniejsze znaczenie ponieważ on z tej dyspozycji z końcówki sezonu mógłby coś wnieść ale jeśli pojedzie Stępiński zły nie będę bo on też sezon miał dobry. Różnica polega na tym że gra "tylko" w Polsce ale za to strzelił więcej bramek i jest młodszy, a więc inwestycja w przyszłość (ale Sobiech też nie jest dziadkiem więc tutaj tez inwestujemy przed eMŚ 2018).