- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
3
http://www.meczyki.pl/newsy/nie-bedzie-stref-kibica-polsat-zada-setek-tysiecy-zlotych-za-wyswietlanie-meczow/29135-n Paranoja......
19
@Bytom1920 zero szacunku do polsatu,oby upadli jak najszybciej,w co niestety wątpie
1
@Bytom1920 To już było...ale to prawda:paranoja!!!
0
@jackgozdo Wykup Ty prawa i puszczaj za darmo
4
@Gandii z tego co wiem w Angli nie mają problemu by dwie główne stacje całe Euro transmitowało bez kodowania,przecież za samą oglądalność im się to zwróci,ale oczywiście chcą jak najwięcej z Polaków wyssać kasy,nawet od swoich stałych użytkowników
1
@jackgozdo Wiesz - postaw się na miejscu Solorza - miej firmę, wydaj kupę szmalu na przetarg, a potem ten przetarg oddaj komuś za darmo, od tak - żeby się inni ludzie nacieszyli z kasy zamiast Ciebie.
1
@Kubix93 no ja rozumiem że chcą jak najwięcej na tym zarobić,ale to chyba każdy powie,że przesadzają już z tymi zagrywkami..
1
@jackgozdo Ale kiepskich to ty szanuj ;)
2
@jackgozdo No przesada to troszkę jest. Ale on to kupił więc wiesz :) jak Ty np kupisz samochód to nikt nie ma prawa Ci mówić jak i gdzie masz nim jeździć, wiec to jest jego sprawa co robi z prawami, które kupił :)
1
@Bytom1920 Strefy strefami, ale na jakichś ZDFach i innych Czechach powinny być wszystkie mecze w otwartej. Więc kto tam zechce oglądać znajdzie sposób czy czy to na zagranicznych stacjach czy streamach. Lepiej by było Szpaka słuchać niż jakiegoś np. Niemca, ale cóż.
1
@Bytom1920 Na pewno jest jakaś droga by to obejść. Zrobić strefę kibica na prywatnym terenie.