- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
5
Atletico w ostatnich dwóch latach parę razy znalazło sposób na Real.
Psychicznie też będą gotowi. Mają naprawdę wszystko by wygrać ten finał i przejść do historii.
Marzę by ten finał był pięknym podsumowaniem pracy Diego w Atleti. Zasłużyli na to i oby zrobili ten ostatni wielki krok. W przeciwnym razie do końca życia Atletico będzie musiało funkcjonować z myślą że przegrali dwa finały LM z największym rywalem.
Wątpię by był jeszcze trzeci raz taki finał. To może być ostatnia szansa.
1
@Stig Jak Simeone zostanie to i 3 finał moze byc. Ekipa coraz lepsza :)
3
@lukas_0403 ale Real dojdzie do finału? Mocniejsza drabinka i odpadają. Teraz ledwo przeszli wolfsburg, drużynę która w obecnym sezonie jest ruchana przez większość mocniejszych niemieckich ekip...
1
@lukas_0403 Owszem może być, ale niekoniecznie już z Realem Madryt.
1
@lukas_0403 Właśnie kurde zamiast słabnąć, to jakoś coraz bardziej przekonująco to wygląda. Może nadzieja w tym, że zagubią troszkę swój styl, pójdą w jakieś wielkie i nie do końca przemyślane transfery? Może Simeone w końcu odejdzie, trenować kadrę?
Czy też jesteśmy świadkami narodzin wielkiej marki "z niczego"? To byłby ewenement (chyba, że "Lester" zacznie mieszać w LM...)
0
@Stig No z Realem to juz malo prawdopodobne raczej. Masz racje :)
1
@Korbel Lester to raczej watpliwe :) Za dobra obsada trenerska bedzie w wielkich klubach angielskich żeby ugrac Lige Mistrzów w nastepnym sezonie, a w tym jako debiutanci raczej nie dadza rady.