- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
2
Aby Real nie wygrał, bo prawda taka, że tego drugiego półfinału to być nie powinno. Takie gadanie ślepe komentatorów, że w półfinale to najlepsi. Bullshit. Gra ten, co ma drabinkę dobrą. W znacznej przewadze. Roma, Wolfsburg, City? Rly? Przecież takie BVB to by lepiej zagrało od dwóch pierwszych razem wziętych. Nadal nie wierzę w efekt Zidane'a, grają samograje tam, pomoc sędziów i drabinka, więc jasne, że będą w finale. Już lepiej, jakby mniej ekip w LM grało lub drabinka jak w tenisie - ustalona na wstępie kto z kim. Przynajmniej od 1/8. A teraz to śmieszny półfinał jutro będzie. Dobrze, że chociaż ten wtorek udany z piłką, obie ekipy są cholernie mocne.
7
@Moonlight Z taką drabinką to nie tylko real ale i villarreal doszedłby do finału :)
0
@Moonlight A kto miałby grać w tym magicznym półfinale? Man City wyeliminowało PSG, które wyeliminowało Chelsea. Atletico wyeliminowało Barcelone. Bayern wyeliminował Juventus. Jak na razie Bayern ostro ciśnie Atletico, gdyby Barca nie była w słabej formie to powinni z nimi wygrać, nie udało się i tyle. Głupie gadanie o ustawionym losowaniu jest śmieszne. Bayern miał problemy z Benficą (!), a teraz ciśnie ostro Atletico, z którymi Barcelona grając w przewadze nie potrafiła sobie poradzić. Z tego co pamiętam gdy Barca przegrała GD to było gadanie, że "oszczędza" siły na LM, jak widać słabo oszczedzali.