- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2129 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2129 Culés
0
Po wyłączeniu csa nagle wiatraczki mi w lapku chodzą chyba na maksa i przeglądanie neta mi zamula i filmików na yt nie mogę odpalić. Nie wiem co się stało. Jeszcze we wtorek pojadę do komputronika oddać aby mi go wyczyścili z kurzu
Czy to może być wina przegrzewania się lapka?
0
@TheBigShow Może być. Miałem tak samo.
0
@TheBigShow Pewnie wysoko temperatura wlacza ograniczenia na procesorze zeby sie nie stopil
0
@Psychoterapy Oh dzieki, a chcialem juz przywracac system do stanu poczatkowego xD
No trudno nie bede go wlaczac juz i we wtorek zawioze go do komputroniku albo w poniedzialek jak dam rade.
0
@lukas_0403 Dzieki obawialem sie ze wirusy chociaz podejrzewalem ze temperatura bo mam go 2 lata i nie byl czyszczony.
0
@TheBigShow też tak kiedyś miałem :) tyle że się w końcu sam wyłączał
0
@jackgozdo Dzięki za wasze posty. W poniedziałek nie wiem czy się wyrobię, ale we wtorek na 100% zawiozę. A w komputroniku na miejscu w sklepie mi wyczyszczą?
0
@TheBigShow Jaki lapek i jaka karta graficzna? Jesli to jest lenovo Y580 z GTX 660 m to niestety, ale skurczybyk sie grzeje. :/
0
@adisont92 Tak lenovo y580. Jakoś nie odczuwałem takich temperatur, chociaż ostatnio trochę... Mam go dwa lata i ani razu nie był czyszczony to czas go przeczyścic xd
0
@TheBigShow Jesli umiesz operowac srubokretem to mozesz go rozkrecic wg filmikow na YT i jak dostaniesz sie do wiatraczka od grafiki to zobaczysz ile jest kurzu na radiatorze. Zanim go przeczyscisz to mozesz sciagnac ten program: TechPowerUp GPU-Z. W zakladce Sensors -> GPU Temp patrzysz jaka jest obecnie temperatura. Jak chodze po necie to mam ok 45 'C, jak gram w csa to mam ok 75-80. Kiedys jak sie mocno sie grzal (82 wzywz 'C) to lapek sie wieszal.
Musisz przede wszystkim wyczyscic radiator (od srodka) z kurzu, jak to nie pomoze to kup podkladke chlodzaca, a jesli nie chcesz kupic to podnies lapka (zwieksz odleglosc miedzy lapkiem a biurkiem), np. podkladajac w 4 miejscach na rogu zakretki od butelek (bedzie lepsza cyrkulacja powietrza).