- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1203 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1203 Culés
18
Napiszę coś od Siebie w kontekście wczorajszej porażki piłkarzy ręcznych. Jako Polak i kibic Polskiej reprezentacji jest mi przykro, że odpadli. Przyznaje się, że moim ulubionym sportem jest piłka nożna a w ręcznej kibicuje tylko reprezentacji. Chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt. Poziom dziennikarstwa w Polsce jest na żenującym poziomie. Wczoraj jadąc samochodem słyszałem zdania typu "awans mamy niemal pewny", "jesteśmy jedną nogą dalej", "Chorwacja potrzebuje cudu, żeby z nami wygrać". Czy tylko mnie tak maksymalnie wpienia fakt gdy dziennikarze robią z jakiejkolwiek naszej reprezentacji mistrzów już na początku a przynajmniej w połowie danych zawodów?? Czy tylko mnie denerwuje fakt, że każda wygrana w jakimkolwiek sporcie sprawia, że wg dziennikarzy ten sport jest narodowy?? Prawda jest taka, że dostaliśmy wczoraj konkretny wpi!@#$l i dzisiaj od rana docinki, komentarze i tak dalej. CI ludzie zniechęcają do oglądania sportu. Ja jako laik piłki ręcznej nie miałem ochoty oglądać meczy gdy cały dzień słyszałem o ręcznej i jakimi to jesteśmy mistrzami i że każdy jest pionkiem. Dramat.
5
@Fan1892 Tak jest podczas każdego turnieju chyba, po prostu jest pompowanie balonika, po meczu z Francją to już im chyba złote medale porozdawali, a teraz buum i totalna klapa.
3
@Fan1892 *kibic polskiej (przymiotnik) reprezentacji bądź też kibic reprezentacji Polski (rzeczownik)
...czepiam się? możliwe (iż niesłusznie) ale według mnie, porównując optymizm polskiego społeczeństwa komentatorskiego tudzież ogromne nadzieje wiązane z brązowymi medalistami ubiegłorocznych MŚ (w dodatku na Ich własnym terenie) z typowym "gimbowym faux pas" (żenada, żenua, etc.) jest zwykłym objawem frustracji typowego dzieciaka z 6B, któremu przed nosem, plaskaczem potraktowano nadmuchaną papierową torbę!
...miałem cosik dopisać odnośnie tożsamości narodowej i masowej (nie mylić z "szarą niszą ekspertów" zamkniętą w 80m2) chęci spędzenia czasu z podpiętym do serduszka, plastikowym woreczku z "adrenaliną" ...ale straciłem wątek w okolicach "p" w 1-szym akapicie :/
3
@ACpiorunDC btw, ciekawie jaka stawka widniała w "kajetach" zagranicznych buchmacherów na awans Chorwatów?