- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 867 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 867 Culés
2
Właśnie obejrzałem izraelski film "Duże Złe Wilki" z 2013 i to jeden z najbardziej chorych, drastycznych i powalonych filmów, jakie widziałem... Ale naprawdę trzymał w napięciu i miał w sobie coś nowego i świeżego. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na dobry thriller i posiadają mocne nerwy (a do tego najlepiej skończone 21 lat), mocny i ciężki stuff.
1
@Ledsbourne Obejrzę sobie ten film teraz gdy mam dużo wolnego czasu ja dziś obejrzałem film ucieczka z Alcatraz i jestem pełen podziwu jak udało się tej trójce uciec z tego więzienia i w dodatku film zrobiony na prawdziwych wydarzeniach. Polecam chociaż większość pewnie go widziała :)
0
@Ledsbourne Gorsze niż Srbski film?
1
@Ledsbourne To może być coś dla mnie, a właśnie się zastanawiałem co tu sobie obejrzeć.
1
@karci0 Pewnie nie, Srpskiego Filmu nie oglądałem, ale Srpski to chyba bardziej jakieś kino gore, w horrorach różne dziwne rzeczy już widziałem... Natomiast w "Wilkach" jest dużo scen tortur, ale pokazywanych w konwencji bardziej "poważnej" i nieodrealnionej. Może trochę w stylu "Wschodnich Obietnic" Cronenberga.
1
@Orłoś W zasadzie, to nie wiadomo czy im udało się uciec. Chodzą pogłoski, że nie przeżyli drogi przez wodę, bo była za zimna. Nawet sprawdzali to, eksperymentowali i twierdzili, że się nie da. Jednak po ucieczce ktoś wysłał pocztówkę z podpisami tych dwóch braci co uciekło razem z postacią graną przez Eastwooda. Ale mówili, że to mógł ktoś wysłać inny.